Українець "vaka1" став ранер-апом Sunday Million на PokerStars

Нещодавно ми писали про те, як українець з нікнеймом "Ramses9977", який став чемпіоном одного з найпопулярніших турнірів в онлайні Sunday Million. Тоді у найвідомішому івенті PokerStars український покерист заробив за свою перемогу 57 480$ призових, а також 29 320$ у якості баунті.

Вже цієї ночі завершився черговий такий регулярний івент зі стабільним бай-іном у 109$ та мільйонною гарантією. Цього разу 9 249 входів не вистачило, щоб подолати заявлені гарантійні призові і оверлей становив понад 75 000$.

Українці серед призерів Sunday Million

І знову серед топових призерів івенту виявився покерист із України, а саме гравець під ніком "vaka1". Українець став ранер-апом турніру Сандей Мільйон і здобув виплату в 58 470$, а також 4 180$ за вибивання своїх опонентів.

Читати також: Ювілейний Sunday Storm: бразилець перетворив 11$ на 26 000$

​Що стосується чемпіона турніру, то ним став бразильський покерист "TsutsumiJr7", який заробив майже аналогічну українцю виплату (58 480$), а також 24 380$ у якості баунті. Серед інших покеристів з України, які найближче підійшли до призової зони, був гравець "zKiPiShz", який отримав 3 490$ (зокрема баунті 1 690$) за 15-те місце.

Також доволі близько до фіналки підійшов українець "0zi1" з виплатою в 1 120$ (зокрема баунті в 200$). Загалом, до призової зони турніру потрапило 1 519 гравців з мінімальними виплатами по 103$.

Фрібай-сателіти в Sunday Million

У всіх охочих є шанс потрапити до наступного турніру значно дешевше, а то й безкоштовно, завдяки фрібай-сателітам, які доступні вже зараз і через них можна виграти квиток у Сандей Мільйон.

Через унікальний фрірол користувач зможе відібратись у сателіти за 11$, на якому буде розі​грано по 100 квитків до цільового івенту. Також є дешеві відбіркові турніри по 1,10$, які також доступні вже зараз. Таким чином, наразі кожен гравець "червоно-пікових" має шанс потрапити у найпопулярніший турнір на Старзах, не витративши при цьому ні копійки. Удачі за столами!

Легендарний покер-рум із хорошою репутацією
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.