Ченс Корнут продовжує збільшувати розрив від Філа Гальфонда


В рамках хедз-ап челенджу Філа Гальфонда завершилася 22-я сесія. Корнути як і раніше продовжує лідирувати і збільшувати розрив від свого суперника.

Всього було зіграно 11 800 роздач з 35 000 запланованих до гри. За підсумками останньої зіграної сесії Ченс Корнут виграв ще 49 000€ у Філа Гальфонда.

Таким чином, володар 2-х браслетів WSOP зумів ускладнити завдання Гальфонду, оскільки тепер розрив між ними становить 289 500€.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Попередня сесія натякала на те, що Гальфонд почав знову набирати оберти, оскільки той раунд Філ завершив хоч з невеликим, але все ж плюсом в 1 000€.

Все ж, Корнут зумів "стримати удар" одного з кращих PLO-гравців в світі і продовжувати накопичувати перевага перед своїм суперником.

Незважаючи на впевнене лідерство, ще дуже рано говорити про перемогу одного з гравців, оскільки не було зіграно і половини запланованих роздач.

Гальфонд неодноразово вибирався з ще більшою "ями", а після цього йому вдавалося відігравати ще кілька дуже плюсових сесій, які привели його до перемоги.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.