Ченс Корнут випереджає Філа Гальфонда на 82 500$

В рамках хедз-ап челенджу Філа Гальфонда проти Ченса Корнута в рамках Galfond Challenge було зіграно вже приблизно 15 400 рук з 35 000 запланованих.

За результатами останньої 29-ї зіграної сесії, Ченс Корнут виграв всього 3 000$. Таким чином, на сьогоднішній день Гальфонд відстає від Корнута на 82 500$.

Корнуту все ж вдається утримувати свою перевагу над суперником, хоч і виходить це у нього з великими труднощами.

Читати також: Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Під час попередньої сесії Гальфонд програв Корнуту 48 000$ і в той момент розрив між ними становив 79 500$ на користь Корнута.

До цього засвновник покер-руму RIO Poker на короткий період зумів скоротити дистанцію від свого опонента до 31 500$ вигравши у Ченса Корнута 143 000$ за підсумками 27-ї сесії.

Все ж, почати довгоочікуваний стрімкий апстрік Гальфонд не вдалося. Однак, зіграна лише половина запланованих рук, тому у обох покеристів є непогані шанси на перемогу в челленджі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.