Через надто пізню реєстрацію Тома Двана не пустили в турнір WSOP $10K PLO

Тома Двана не пустили на WSOP

2024 рік складається для Тома Двана не дуже добре. Спочатку стало відомо про його борги та небажання їх повертати, потім він програв майже 1 000 000$ за один вечір, а пізніше його навіть вилучили зі складу кеш-гри з бай-іном в $1М. І ось чергова неприємність. Цього разу на Світовій серії покеру.

Дван вирішив взяти участь у турнірі з PLO за 10 000$ й навіть вніс бай-інн в останні хвилини пізньої реєстрації. Але за стіл він сів вже після початку наступного рівня гри й організатори повідомили йому, що його бай-ін у такому разі скасовано й Том не може грати в цьому турнірі. Звісно це розлютило Двана, але зробити з цим він нічого не зумів.

Проблема надто пізньої реєстрації деякими гравцями (що маже давати певну перевагу) вже підіймалась на цьогорічному WSOP. Про це писали у соцмережах Патрік Леонард, Айк Хекстон та Кріс Брюер:

В хайролерських турнірах має бути жорстка пізня реєстрація. Це несправедливо те, що відбувається на WSOP зараз. Ми вже 15 хвилин як почали грати рівень, а в черзі на реєстрацію все ще 12 осіб і столи все ще відкриваються. Люди приходили на реєстрацію через 5-10 хвилин після закриття реєстрації і їх пропускали.

Після цього організатори WSOP прислухалися до цих занепокоєнь і внесли зміни для турнірів з високим рівнем бай-іну:

«Зміни щодо пізньої реєстрації для подій з байі-ном $10,000 та вище. Гравці повинні бути зареєстровані та стояти в черзі до стола пізньої реєстрації, не пізніше ніж закінчиться дедлайн цієї пізньої реєстрації. Інакше вашу заявку буде анульовано та повернено кошти. Будь ласка, правильно розподіляйте свій час, щоб ви були в черзі до початку наступного рівня після завершення реєстрації»

Саме це правило порушив Дван, коли його зняли з турніру. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.