Том Дван втратив повагу серед хайроллерів, через борги, які він не повертає роками

Том Дван

Відомий покерний професіонал та хайроллер Пітер Джеттен звинуватив у соцмережі Х Тома Двана в тому, що той не повертає йому борг вже 4 роки та попередив усіх інших гравців з високими ставками щодо співпраці з Давном:

«Я застерігаю усіг від ведення будь-яких справ з Томом Дваном. Він заборгував мені 226 000$, які вже не повертає чотири роки та продовжує затримувати повернення моїх грошей. Він каже, що заплатить наступного тижня, після наступного Triton, але ніколи цього не робить»

Ще більше грошей Дван виявився винен Деніелу Кейтсу. Джанглмен повідомив, що Дван вже 15 (!) років не повертає йому боргу у 1 000 000$ (!!).

«Том хизується тим, як він уміло мене обкрутив і це трохи дратує. Він так і не повернув мені ще близько 1 000 000 доларів за поразку в челенджі датовану ще 2009 роком»

Мова іде про "Durrrr Challenge" у 2009 році. За умовами того челенджа Дван обіцяв заплатити $1,5M будь-якому гравцю, який за підсумками хедз-апу проти нього у 50 000 роздач виявиться у плюсі. У матчі проти Даніеля Кейтса Дван вже після 20 000 роздач програвав понад мільйон доларів і призупинив гру, посилаючись на Чорну П'ятницю.

Також на форумі "2+2" з'явилось повідомлення від Харалабоса Вулгаріса, у якому він розповів, що робив через Двана ставки на спорт і вже шість років чекає на виплату виграшу в кілька мільйонів доларів.

Всі ці звинувачення підсумував коментатор Late Night Poker Джессі Мей:

«Колись за Двана поручалися поважні люди, а тепер серед гравців, що грають за найвищими ставками довіра до нього знаходится на самому дні»

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.