Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Даг Полк розкритикував Run it Once за те, що вони найняли Джастіна Бономо

Джастін Бономо

Нещодавно топ-2 найуспішніших покеристів за всю історію, американець Джастін Бономо, викликав загальнонародний гнів своїми висловлюваннями щодо конфлікту в Ізраїлі та секторі Газа. Він відкрито підтримав терористів та їхні дії і став одним із найбільш «ненавидимих гравців» у покерній спільноті. Тим дивніше стало рішення покерної платформи Run it Once укласти з ним контракт.

Run it Once
Run it Once

t Once - це онлайн-платформа, яку створив професійний гравець в покер Філ Гальфонт. Платформа надає послуги покерних тренерів та навчання гри. Серед тренерів платформи сам Гальфонт, а також Ден Сміт, Джеремі Осмус, Джейсон Кун і Джастін Бономо. Вартість послуг Run it Once залежить від обраного пакету і становить від 99$ до 199$ на місяць.

Звичайно ж, лишити поза увагою підписання контракту між Бономо та Run it Once не зміг і один з головних ньюсмекерів і скандалістів покерної спільноти - Даг Полк

Люди вимагають пояснень, чому у нещодавньому великому оголошенні @RunItOnce про підписання контракту із професіоналами фігурує ім'я Джастін Бономо?

На що Галфонд відповів, що Полк лише заздрить, адже його власна платформа для навчання не така успішна: 

«Яка нісенітниця Даг. Факт у тому, що у Run It Once 4 з 5 кращих гравців у рейтингу покеристів за весь час, а у Upswing 0 в топ-10».

Але на сторону Полка стали і інші покерні особистості. Так, наприклад, Шон Діб написав, що не хотів би щоб Бономо був його тренером, адже той "зневажає більшість з людей". Інший гравець закликав Гальфонда переглянути своє рішення та не надавати Бономо ширшу платформу для розповсюдження своєї політичної позиції.

Але поки усі ці заяви залишились без відповіді і Джастін Бономо офіційно все ще залишається тренером Run it Once.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.