Даг Полк розкритикував Run it Once за те, що вони найняли Джастіна Бономо

Джастін Бономо

Нещодавно топ-2 найуспішніших покеристів за всю історію, американець Джастін Бономо, викликав загальнонародний гнів своїми висловлюваннями щодо конфлікту в Ізраїлі та секторі Газа. Він відкрито підтримав терористів та їхні дії і став одним із найбільш «ненавидимих гравців» у покерній спільноті. Тим дивніше стало рішення покерної платформи Run it Once укласти з ним контракт.

Run it Once
Run it Once

t Once - це онлайн-платформа, яку створив професійний гравець в покер Філ Гальфонт. Платформа надає послуги покерних тренерів та навчання гри. Серед тренерів платформи сам Гальфонт, а також Ден Сміт, Джеремі Осмус, Джейсон Кун і Джастін Бономо. Вартість послуг Run it Once залежить від обраного пакету і становить від 99$ до 199$ на місяць.

Звичайно ж, лишити поза увагою підписання контракту між Бономо та Run it Once не зміг і один з головних ньюсмекерів і скандалістів покерної спільноти - Даг Полк

Люди вимагають пояснень, чому у нещодавньому великому оголошенні @RunItOnce про підписання контракту із професіоналами фігурує ім'я Джастін Бономо?

На що Галфонд відповів, що Полк лише заздрить, адже його власна платформа для навчання не така успішна: 

«Яка нісенітниця Даг. Факт у тому, що у Run It Once 4 з 5 кращих гравців у рейтингу покеристів за весь час, а у Upswing 0 в топ-10».

Але на сторону Полка стали і інші покерні особистості. Так, наприклад, Шон Діб написав, що не хотів би щоб Бономо був його тренером, адже той "зневажає більшість з людей". Інший гравець закликав Гальфонда переглянути своє рішення та не надавати Бономо ширшу платформу для розповсюдження своєї політичної позиції.

Але поки усі ці заяви залишились без відповіді і Джастін Бономо офіційно все ще залишається тренером Run it Once.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.