Наркобізнес, вбивство черниці та зґвалтування неповнолітньої. Шон Шейхан – покерист чи персонаж фільмів Тарантіно?

Гріхи головного супротивника Майка Матусова: зґвалтування неповнолітньої, вбивство черниці та наркобізнес

​Минулого тижня відомого покер-про Шахрана «Шона» Шейхана ув'язнили на чотири роки за володіння незаконним бізнесом з продажу канабісу. Як ми вже писали, регуляру серії WSOP та головному ворогу Майка Матусова погрожувало 40 років в'язниці.

Завдяки адвокатам та підтримці своїх співвітчизників з Ірану серед покерного ком'юніті, Шону вдалося уникнути серйозного строку. Але ця гучна справа вийшла далеко за межі покерних ЗМІ – під Шахрана почали копати журналісти.

Як виявилося, наркобізнес – це далеко не весь «послужний список» покериста. У 1999-му році він, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, спровокував аварію на дорозі, через що загинула 91-річна черниця з Лас-Вегасу.

«Мерседес, яким керував 29-річний Шахран Шейхан, рухався занадто швидко для слизьких дорожніх умов на Баффало-Драйв та врізався в "Лінкольн", що прямував на північ. Пасажирка, 91-річна Дороті Охрінер, загинула на місці події. Шейхана та водія іншої машини було доставлено у лікарню із травмами середньої важкості», – стаття з газети Las Vegas Sun того часу.

Судячи з усього, того разу Шон уникнув покарання. Та за декілька років до цього випадку покерист мав ще один епізод зі зґвалтуванням неповнолітньої, за який він все-таки відбув строк (деталі не розголошуються).

Відомо, що у 2007-му році про його гріхи згадала Міграційна та митна служба США – іранця було заарештовано та справа йшла до депортації. Але Шейхану знову вдалося вийти сухим з води та залишитися у країні.

Шахран Шейхан почне відбувати своє покарання за канабісовий бізнес у в'язниці Ломпок (Каліфорнія), або Тусон (Аризона) 8-го січня наступного року. Хто знає, можливо, після відсидки його знову можна буде побачити на серії WSOP...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Як на мене , то є дінамічна та різностороня людина . Енергії її не позичати , ось тільки дивує те , що він може напто довго сидіти за столом і грати дуже стримано .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.