Джастіна Бономо захейтили у соцмережі Х за підтримку ХАМАС

Американський покер-про Джастін Бономо підтримав напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль у соцмережі Х

​Минулого тижня у соцмережі Х трапився новий скандал за участі відомого хайролера Джастіна Бономо. На своїй сторінці покерист опублікував пост, у якому заявив, що напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль – це єдиний варіант, який вони мали. До того ж Бономо відмітив, що при цьому трапилося «всього лише одне зґвалтування».

До обговорення провокаційної заяви хайролера приєдналися багато відомих гравців, які засудили Бономо у коментарях. Та активніше за всіх виступив Дуглас Полк, без якого неможливо уявити хоча б один скандал у покерному світі. Полк зазначив, що це «одна з найгірших речей, які він коли-небудь бачив у покерних онлайн-постах».

«Неймовірно, що у нас є гравці в покер за високими ставками, які пояснюють, що вбивство 1 400 людей було єдиним варіантом. А потім закінчують словами "було лише одне зґвалтування"... Огидно», – написав Полк.

У відповідь Джастін Бономо опублікував ще один пост у своєму стилі – покерист назвав Полка «неосвіченим, наклепницьким шматком лайна». Після цього він написав, що неодноразово засуджував ХАМАС та перелічив декілька причин, чому почав активно критикувати дії Ізраїлю.

Поки що цей скандал залишається у межах соцмережі X/Twitter, але варто враховувати, що мова йде про Дага Полка – володар покер-руму «The Lodge» здатен перетворити будь-який дрібний скандал на епічне шоу. Скоріш за все, заява Бономо стане головною темою його наступного подкасту.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна MaximGMO Заблокований
Заблокований

Дебіл.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.