Через технічні збої відбулась найлегша перемога в історії WSOPC

Найлегша перемога в історії WSOPC

В травні у гравців покер-руму WSOP.com є можливість приєднатись до серії Circuit. В онлайні розігрують престижні золоті персні, про які мріють багато покеристів. Але іноді така важлива винагорода дістається досить легко.

В турнірі відкритті WSOP MI Online Circuit Series зареєструвались всього 15 учасників. Тобто переможцю потрібно було зіграти краще ніж всього навсього 14 конкурентів. У події була заявлена гарантія 25 000$ та бай-ін 320$. 5 учасників скористались опцією ребаю, але все одно це не врятувало організаторів від оверлею: 19 000$ (було покрито всього 24% гарантії).

Читати також: Американець виграв рекордне 14-те кільце WSOPC

Пройшло всього чотири години гри, а вже визначився чемпіон. Ним став гравець з ніком “AceHanlon”, який отримав 12 500$ за перше місце. З такою дивною перемогою його навіть привітав п'ятиразовий чемпіон WSOPC Майкл Сетера:

«Вітаю AceHanlon з найлегшою перемогою в історії WSOPC», – нависав в Твіттері Майкл.

З тим, що це була дуже легка перемога складно сперечатись. Що ж стало причиною такої низької кількості учасників? Як це часто буває – технічні несправності. В соц.мережах багато гравців скаржились на те, що не змогли увійти в покерний клієнт. 

Не скаржились лише фіналісти цього турніру, тому що отримали непогані призові за чотири години гри. Друге і третє місце поповнили свої гаманці на 7 500$ та 5 000$. Складно представити, що в майбутньому на WSOPC ще колись буде такий івент.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.