100-річний покерист зіграв за одним столом з Манімейкером

Юджин

У стінах Palm Beach Kennel Club проходила гра по H.O.R.S.E. За покерним столом знаходився Кріс Манімейкер, але це той рідкісний випадок коли не він був центральною фігурою. Вся увага була прикута до Юджина Калдена – покериста, якому 100 років.

Так, на фото саме той дідусь, який продовжує грати в покер навіть в такому солідному віці. Цікаво, що коли Манімейкер виграв у 2003 році Мейн Івент WSOP – Юджину вже було 80. А у січні цього року Юджин відсвяткував свій 100-й День народження:

100 років Юджина

Співробітники покерного клубу розповіли, що спочатку Юджин зіграв турнір по H.O.R.S.E. А потім він перейшов до іншої зали, де до ранку грав кеш з блайндами 2$/5$. І де тільки бере стільки енергії 100-річний дідусь? Його відповідь проста: м'ятне морозиво з шоколадними крихтами.

Читати також: 70-річний Рон МакМіллен зіграв вперше в онлайні і виграв браслет WSOP

До речі, саме Юджин вибив з турніру Кріса Манімейкера. Це й не дивно, уявіть скільки досвіду в нього, якщо він грав в покер ще під час Великої Депресії. 

Що можна ще додати? Бажаємо Юджину міцного здоров'я та продовжувати грати в свою улюблену гру. З нетерпінням очікуємо побачити його на WSOP 2023.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.