Чи знали ви про негласне покерне правило - дилер має бути правшою?

Натан ДеЛанд перший дилер-шульга на WSOP Main Event

В офлайн-покері, тим більше в телевізійних серіях, діє негласна заборона на дилерів шульг. Причина в тому, що покер, як такий, створений для правшів. Гральні карти виготовляються з мастями та точками у верхньому лівому та нижньому правому кутах, що стає зручним при підгляданні карт, коли ти правша, а ось шульги в таких ситуаціях не бачать нічого, крім білого порожнього місця. Також дилер-шульга блокує флоп своєю рукою, коли розгортає дошку. 

Саме тому протягом багатьох років діяла неофіційна заборона дилерам-шульгам працювати за фінальними столами, які транслювались по телебаченню, і тим паче на WSOP Main Event. Першим, хто порушив це правило, став виходець із Північної Кореї Натан ДеЛанд, який став першим дилером-шульгою, який роздавав карти на фінальному столі головної події WSOP у 2016 році. 

«Тоді я дуже нервував. Раніше я мав справу з телевізійними столами, але нічого подібного до цієї сцени», — згадує він. «За столом тоді грали дев'ять осіб, які розігрували мільйони доларів. Нерви у мене були на межі, але щойно я влаштувався на своє місце, все склалося досить добре».

Насправді це була історична подія, адже до цього ніхто не вірив у те, що шульга може стати успішним дилером. Багато хто намагався перевчитися працювати за столом, як правша.

«Я теж намагався навчитися цьому, але мені це здавалося дуже неприродним», - сказав ДеЛанд. «Те, як я був змушений вивертати руку, було незручним».

Тож ДеЛанд залишився вірним собі і просто намагався стати кращим у свої справі. І йому це вдалось. Він був визнаний дилером року на WSOP 2016, а з 2017 роre почав працювати у якості флору на Світовій серії покеру. Ну а сьогодні ДеЛанд є турнірним директором World Poker Tour Seminole Rock 'N' Roll Poker Open.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

ні, не знав цього, досить цікаво! 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.