Автор
Marianna
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-рума
Оновлено
Cristal Poker (закритий)
Категорія "D"
Категорія "D" - руми-шахраї. cardmates не рекомендує вам грати на сайтах з цієї категорії.
Софт
Невідомо
/10 /10 /10 /10 /10
Основна інформація
Рейкбек
Інформація відсутня
Швидкість виведення
48 годин
Гравців онлайн
Днем 250, ввечері 300
Служба підтримки
Англомовний сапорт
200% бонус на перший депозит
200% бонус на перший депозит
Використовуйте бонусний код CRISTALWELCOME при першому депозиті і отримаєте вітальний бонус в розмірі 200% від суми депозиту (до 1 000€).
Платіжні системи:

Огляд Cristal Poker

Зміст

Cristal Poker – невеликий покер-рум зі слабкими гравцями. Довгий час покерна кімната працювала в італійській мережі Enet Poker, після закриття якої перекочувала в TonyBet Poker.

Рівень довіри до руму помітно знизився з введенням кілька років тому в мережі Enet невиправданих щомісячних обмежень на виведення грошей. Але з переходом в TonyBet, ця ситуація покращилася. Втім, активності в кімнаті від цього особливо не додалося.

Гра в Cristal Poker ведеться на євро.

Огляд софту Cristal Poker

Покер-рум використовує софт TonyBet Poker, тому ви можете завантажити клієнт Cristal Poker російською мовою і встановити його на Windows або Mac OS. Інтерфейс кімнати досить простий: всього кілька вкладок і фільтри для швидкого пошуку необхідної гри.

У лобі переважає синьо-біла кольорова гамма. Зовнішній вигляд ігрового столу і колоди карт можна змінити в настройках.

Мобільного застосування у Cristal Poker немає.

Трафік покер-руму

У Cristal Poker дуже слабкі гравці, але особливою активністю кімната похвалитися не може. Трафік руму адекватно не відслідковується. Вдень (13.00 – 15.00 за Києвом) збирається близько 250 гравців онлайн, що дозволяє забезпечити приблизно 70 кеш-столів і 5-10 турнірів. Активність спостерігається тільки в недорогих іграх.

Якщо коротко підсумувати, то в Крістал Покер багато фішей, але мало гри.

Ігри та турніри

Гра в Cristal Poker ведеться в євро. Активність спостерігається лише на недорогих кеш-столах (дорожче 1€/2,5€ активності практично немає, хоча доступні ліміти до 5€/10€). Теж саме можна сказати і про турніри. У румі проходить кілька щоденних фріролів з призовим фондом 15€ кожен. Вони збирають, як правило, близько 200-250 гравців.

У Крістал Покер ви можете зіграти в No Limit Holdem і Pot Limit Omaha, але за столами омахи дуже мало екшену, грають в основному в холдем.

Також в Cristal Poker є китайський покер (Open Face Chinese). Він виділений в лобі окремою вкладкою. Ви можете зіграти в:

  • ананас Pineapple
  • 2-7 Pineapple
  • Progressive Pineapple
  • Turbo

Доступний не тільки кеш, а також Сіт-енд-гоу-ігри і турніри по ананасу (в т. ч щоденні фріроли на 20€).

Рум пропонує столи з лімітами від 0,02€ до 100€, але активність можна помітити за столами до 2,5€.

Також в клієнті ви знайдете ігри казино, в тому числі з живими дилерами.

Доступні платіжні системи

У клієнті покер-руму є невеликі проблеми з роботою каси, тому вносити депозит потрібно з кабінету на офіційному сайті компанії. Cristal Poker підтримує такі платіжні системи:

  • Карти VISA, MasterCard і Maestro
  • Skrill і NETELLER
  • AstroPay, EcoPayz, PaySafe
  • bitcoin

Всі вони доступні як для депозитів, так і для кешаутів.

Мінімальна сума депозиту – 10€.

Межі зняття становлять 3 000€ в день.

Зверніть увагу, що депозити можуть бути зроблені тільки з облікових записів на ваше ім'я (наприклад, банківські рахунки, кредитні картки, електронні гаманці) і тільки на вашу особисту обліковий запис CristalPoker. Якщо це не так, сума буде повернута початковому відправнику, з вирахуванням банківських зборів. Рум залишає за собою право закрити ваш обліковий запис назавжди, якщо аналогічні переклади повторюються.

Також зверніть увагу, що ваша перша транзакція повинна бути підтверджена вручну, тому процес може зайняти до 24 годин.

З будь-якими питаннями щодо депозиту/виведення грошей ви можете звернутися листом до служби підтримки руму на електронну пошту support@cristalpoker.com. Сапорт відповідає досить швидко.

Схема рейку

Рейк розраховується з суми в банку в кінці кожної руки, і не стягується, якщо дія закінчується до флопу. За кеш-столами PLO і NLH рейк складає 5%, але не більше 4€ за роздачу (на будь-якому ліміті).

У Sit and Go і турнірах рейк включений у вартість бай-іна.

За кеш-столами китайського покеру рейк оплачується за кожну руку в розмірі 1%, але не більше 2€ за роздачу.

Офіційний сайт Cristal Poker

На офіційному сайті ви знайдете актуальні акції та інформацію про гру. Також ви можете зайти в свій особистий кабінет і скористатися касою для внесення депозиту, запиту виведення і т. п., змінити налаштування та дані облікового запису.

Актуальні акції Cristal Poker (список оновлюється)

Бонус 200% до 1 000€ на перший депозит. Просто введіть бонусний код: CRISTALWELCOME, коли будете робити свій перший депозит і отримаєте вітальний бонус. Він відіграється частинами, і ви отримаєте по 20€ за кожні 100€ згенерованого рейку.