Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Daily 30 000$ Flipout: турнір для невдачливих гравців на GGпокерок

Daily 30 000$ Flipout

GGпокерок піклуються про своїх гравців і оголосили про те, що з 1 січня запустять спеціальний турнір Daily 30 000$ Flipout. Його специфіка полягатиме в тому, що квиток в івент отримають ті гравці, які постраждали від бедбітів і кулерів.

В акції беруть участь всі гравці кеш-ігор (Холдем, Омаха, олл-ін або фолд, Rush&Cash, Spin&Go, Short Deck). Якщо з вами трапився бедбіт або кулер, то на наступний день ви зіграєте в спеціальному турнірі з гарантією 30 000$.

Читати також: Як робити ставки на фінальний стіл в GGпокерок

Івент буде проходити кожен день і покер-рум розіграє за січень 930 000$ в рамках цього промо. У майбутньому до цієї акції додадуть не тільки кеш, а й турніри.

 GGпокерок 2020

Кількість фішок, з якими ви почнете свою гру, залежить від ступеня вашої невдачливості. Її визначає спеціальний алгоритм і чим більше не пощастило покеристу - тим більше стартовий стек він отримає.

Перевірити "невдачливі руки" можна за допомогою PokerCraft, а результати фліп-івентів доступні у вкладці "Мої івенти" в PokerCraft.

Винагороджувати гравців за невезіння - не новина, адже всі знають про Бед-біт джекпоти. Але щоденний турнір з гарантією 30 000$ цілком і повністю ідея GGпокерок, в якому ви можете зіграти вже з 1 січня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.