Daily 30 000$ Flipout: турнір для невдачливих гравців на GGпокерок

Daily 30 000$ Flipout

GGпокерок піклуються про своїх гравців і оголосили про те, що з 1 січня запустять спеціальний турнір Daily 30 000$ Flipout. Його специфіка полягатиме в тому, що квиток в івент отримають ті гравці, які постраждали від бедбітів і кулерів.

В акції беруть участь всі гравці кеш-ігор (Холдем, Омаха, олл-ін або фолд, Rush&Cash, Spin&Go, Short Deck). Якщо з вами трапився бедбіт або кулер, то на наступний день ви зіграєте в спеціальному турнірі з гарантією 30 000$.

Читати також: Як робити ставки на фінальний стіл в GGпокерок

Івент буде проходити кожен день і покер-рум розіграє за січень 930 000$ в рамках цього промо. У майбутньому до цієї акції додадуть не тільки кеш, а й турніри.

 GGпокерок 2020

Кількість фішок, з якими ви почнете свою гру, залежить від ступеня вашої невдачливості. Її визначає спеціальний алгоритм і чим більше не пощастило покеристу - тим більше стартовий стек він отримає.

Перевірити "невдачливі руки" можна за допомогою PokerCraft, а результати фліп-івентів доступні у вкладці "Мої івенти" в PokerCraft.

Винагороджувати гравців за невезіння - не новина, адже всі знають про Бед-біт джекпоти. Але щоденний турнір з гарантією 30 000$ цілком і повністю ідея GGпокерок, в якому ви можете зіграти вже з 1 січня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.