Daily Leaderboard по Flip&Go на GGпокерок

Daily Leaderboard по Flip&Go

У травні на GGпокерок з'явився новий формат покеру: Flip&Go. Даний формат прийде до смаку в основному рекреаційним гравцям, які не готові витрачати численні години на гру в турнірний покер.

У турнірах Flip&Go ви можете відразу потрапити в призовий фонд івенту. Подія починається з того, що всіх змушують йти ва-банк на основному столі, поки не залишиться один учасник. Як тільки все столи заповнюються, подія сповільнюється і перетворюється в традиційний MTT після того, як лусне баббл.

Лідерборди Flip&Go

У березні у цього формату покеру з'явилися свої лідерборди. Кожен день в них розігрується по 5 000$, які розділять між собою призери лідербордів.

Бай-інПризові лідербордуКількість призерів
20$5 840$30
3$2 885$80
0,50$1 008$120
0,05$276$250

Як заробити очки в лідерборд

Ви можете заробляти очки двома способами. За кожну гру покеристам налічується 1 бал і екстра-бали за Flip Bonus. Якщо ви зіграєте Flip&Go 8 бай-інів і зберете Straight Flash Flip Bonus - отримаєте 8 очок за бай-ін і 32 екстра-бала за Flip Bonus.

Як заробити очки в лідерборд

З 03:00 до 05:00 діють щасливі години, всі ваші зароблені бали множаться на 1,5. Свою позицію в лідерборді можна перевірити на офіційному сайті GGпокерок. Всім удачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.