Даніель Негреану і Дуглас Полк зіграють хедз-ап баттл

Негреану та Полк 2020

Даніеля Негреану і Дугласа Полка не можна назвати друзями. Історія ворожнечі почалася ще кілька років тому, коли Даніель не рекомендував людям навчальний курс Дугласа Upswing Poker.

Також конфлікт посилився в момент, коли Полк ображав Джейсона Мерсьє і Негреану його захищав. Ще можна згадати знущальний плакат в Лас-Вегасі, який повісив Дуглас Полк з написом "Чим більше рейка, тим краще".

В цілому покеристи дуже часто сварилися за час покерноїкар'єри Полка. Чому за час кар'єри саме Полка? Тому що у нього вона офіційно завершилася: В минулому році Полк оголосив про завершення своєї кар'єри, а в цьому році навіть перестав випускати контент для свого Youtube-каналу.

Читати також: Філ Хельмут і Антоніо Есфандіарі зійдуться в хедз-апі нового шоу від PokerGo

Вирішити свої суперечки покеристи вирішили в спортивній манері: в хедз-ап баттлі по покеру. Залишилося лише домовитися про умови цієї зустрічі. Сайт PokerShares вже приймає ставки на цей хедз-ап баттл.

Ставки на PokerShares

Переклад: Неначе 2020-й рік і без цього не був досить божевільним. Хто кого обіграє?

Дуглас Полк хоче грати виключно безлімітний холдем з високими ставками. Негреану не проти зіграти поєднання безлімітного холдему з іншими дисциплінами для того, щоб отримати перевагу.

Попередньо покеристи погодили такі умови:

  • Хедз-ап зі ставками 200$/400$
  • 2 столи по безлімітному холдему
  • Не більше 25 000 роздач

Звичайно ж, такий цікавий поєдинок покажуть в прямому ефірі на радість всім глядачам. Баттл відбудеться не раніше осені, так як Неграну активно бере участь і продовжує брати участь у Світовій серії покеру в онлайні.

Дуглас не проти такої дати, так як таким чином у нього буде більше часу на підготовку. Як вважаєте, хто переможе: Негреану або Полк?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.