Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Даніель Негреану і Дуглас Полк зіграють хедз-ап баттл

Негреану та Полк 2020

Даніеля Негреану і Дугласа Полка не можна назвати друзями. Історія ворожнечі почалася ще кілька років тому, коли Даніель не рекомендував людям навчальний курс Дугласа Upswing Poker.

Також конфлікт посилився в момент, коли Полк ображав Джейсона Мерсьє і Негреану його захищав. Ще можна згадати знущальний плакат в Лас-Вегасі, який повісив Дуглас Полк з написом "Чим більше рейка, тим краще".

В цілому покеристи дуже часто сварилися за час покерноїкар'єри Полка. Чому за час кар'єри саме Полка? Тому що у нього вона офіційно завершилася: В минулому році Полк оголосив про завершення своєї кар'єри, а в цьому році навіть перестав випускати контент для свого Youtube-каналу.

Читати також: Філ Хельмут і Антоніо Есфандіарі зійдуться в хедз-апі нового шоу від PokerGo

Вирішити свої суперечки покеристи вирішили в спортивній манері: в хедз-ап баттлі по покеру. Залишилося лише домовитися про умови цієї зустрічі. Сайт PokerShares вже приймає ставки на цей хедз-ап баттл.

Ставки на PokerShares

Переклад: Неначе 2020-й рік і без цього не був досить божевільним. Хто кого обіграє?

Дуглас Полк хоче грати виключно безлімітний холдем з високими ставками. Негреану не проти зіграти поєднання безлімітного холдему з іншими дисциплінами для того, щоб отримати перевагу.

Попередньо покеристи погодили такі умови:

  • Хедз-ап зі ставками 200$/400$
  • 2 столи по безлімітному холдему
  • Не більше 25 000 роздач

Звичайно ж, такий цікавий поєдинок покажуть в прямому ефірі на радість всім глядачам. Баттл відбудеться не раніше осені, так як Неграну активно бере участь і продовжує брати участь у Світовій серії покеру в онлайні.

Дуглас не проти такої дати, так як таким чином у нього буде більше часу на підготовку. Як вважаєте, хто переможе: Негреану або Полк?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.