Даніель Негреану обіграв Дага Полка і став переможцем High Stakes Duel IV

Негреану обіграв Полка і став переможцем High Stakes Duel IV

В четвер, в Лас-Вегасі, у стідії PokerGO відбувся другий раунд хедз-ап шоу High Stakes Duel IV.  Нагадаємо, що у першому раунді, який відбувся ще у травні, Даніель Негреану переміг Еріка Персона і виграв 100 000$, які стали бай-іном на матч другого раунду. У якому суперником Негреану став добре йому знайомий Даг Полк.

Трохи історії про цих двох
Трохи історії про цих двох

У 2020 та році 2021 Полк і Негерану зіграли між собою кілька широко розрекламованих хедз-ап матчів, в результаті яких останній програв 1,2 мільйона доларів. У додаток до цього Негреану і Полк неодноразово обмінювалися "люб'язностями" через соціальні мережі, критикуючи гру один одного.

На цей раз Негреану знадобилося трохи більше трьох годин на те, щоби здолати свого завзятого суперника у грі віч-на-віч. Здобувши перемогу у другому раунді, згідно з правилами шоу, канадець постав перед вибором: або вийти з High Stakes Duel 4, що принесло б йому прибуток у розмірі 150 000$, або запропонувати Полку матч-реванш, в якому, у разі його прийняття, обидва гравці повинні поставити на кон по 400 000$. У результаті Негреану вирішив не давати Полку другого шансу та оголосив про те, що прийняв рішення забрати гроші і титул чемпіона High Stakes Duel 4 та вийти з гри.

Я виграв пояс, так? Я не хочу ризикувати трофеєм. Я забираю гроші та пояс. А якщо він, або будь хто інший захоче зіграти зі мною у першому раунді, то я згоден».​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.