Дуглас Полк зупинився за крок від четвертого браслету

Дуглас Полк 2023

Чемпіонат з хедз-апу на WSOP 2023 з бай-іном 25 000$ зібрав 64 заявки. Зрозуміло, що в турнірі зареєструвались справжні майстри гри один на один, серед яких був і Дуглас Полк. У Дуга були всі шанси виграти четвертий золотий браслет в своїй кар'єрі, але один з учасників не дав йому це зробити.

Що цікаво, перед чемпіонатом з хедз-апу відомий покерний сайт спрогнозував результати матчів за допомогою ChatGPT. Нейромережа вірно передбачила вихід Полка до фіналу, але помилилася, спрогнозувавши йому перемогу.

Читати також: Організатори WSOP планують розіграти місце в МЕ на 30 років

Хто переміг Полка?

Чанрасі Кун. Канадець грає в покер з 2012 року, але покерні глядачі навряд чи згадають його ім'я. Тим не менш, здобутки в офлайні у нього є, у списку навіть перемога в Мейн Івенті WPT Barcelona, але то було 10 років назад...

Переходимо до сьогодення. Коли Чанрасі запитали, що він відчуває після свого першого титулу WSOP і найбільшої покерної перемоги в кар’єрі, Кун відповів:

«Мені дуже добре. Я відчуваю полегшення. Важко знайти якісь слова, це суміш емоцій. Але зараз я дуже, дуже радий, що все закінчилося і я став чемпіоном»

Це був сюрреалістичний момент для канадця, тому що він переміг одного з найкращих гравців у хедз-ап в світі. Але не варто думати, що йому пощастило – Кун показав потужний покер.

Фінальний хедз-ап

Фінальний двобій видався дуже напруженим. Чіплідерство переходило від одного гравця до іншого і атмосфера наелектризовувалась кожну хвилину все більше.

Потім Дуглас програв дуже важливий банк, після якого в його стеці залишилось не більше 10 великих блайндів. Чанрасі Куну потрібно було лише не зробити простих помилок та довести справу до переможного кінця,, що він і зробив.

В останній родачі Чанрасі залімпив з батону та заманив Полка у пастку. Дуглас пішов в олл-ін та програв битву за браслет.

Результати фінального столу

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Чанрасі КунКанада507 020$
2Дуг ПолкСША313 362$
3Кріс БрюерСША192 513$
4Шон ВінтерСША192 513$
5Роберто ПерезІспанія74 468$
6Ентоні ЗіньоСША74 468$
7Лендон ТайсСША74 468$
8Ерік ВасерсонСША74 468$

Продовжуємо слідкувати за браслетними івентами WSOP. Далі більше!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.