Даніель Негреану похвалився новою фізичною формою

Даніель Негреану

Під час карантину багато з нас зустрічали в інтернеті різні меми та жарти на тему того, що самоізоляція може перетворити струнку людину на товстуна, а можливо і навпаки. У випадку з Негреану, карантин все ж пішов йому на користь.

"KidPoker" досить довго дотримується веганскої дієти. Після серії WSOP Europe 2019 Розвадові, на яку він розпродав частки за лічені хвилини, йому вдалося скинути 17 кілограмів. Ті, хто хоче візуально подивитися, як виглядав Даніель в Розвадові в минулому році, можуть переглянути один з його влогів на WSOPE 2019.

Читати також: Негреану тільтує через дісконнекти під час WSOP 2020 Online

Трохи більше тижня тому амбасадор GGпокерок порадував своїх фанатів, розмістивши пост в Твітері з фотографіями, які демонстрували зміни в його фігурі.

Даніель Негреану

Він також повідомив, що робив акцент на веганській дієті і після серії в Розвадові схуд до 138.6 фунтів (62,8 кг), а його початкова вага становила 176 фунтів (80 кг). Його мета до наступного року – добрати м'язової маси і важити близько 160-165 фунтів (75 кг).

Даніель Нгреану 2020

Як бачимо, покерист зумів схуднути на 17 кг завдяки веганскій дієті, а також режиму тренувань, і він серйозно націлений на подальші спортивні досягнення.

Антоніо Есфандіарі відразу запропонував Негреану вийти з ним на ринг, щоб перевірити свої сили в новій формі. Однак Даніель коректно відмовив колезі, посилаючись на те, що прекрасно пам'ятає, як Антоніо розправився з Кевіном Хартом. До того ж, Есфандіарі "вкрав" тренера, з яким займався Неграну.

Що ж, подивимося, чи вдасться професіоналу реалізувати заплановане до наступного року. А поки в його найближчі плани входить активна участь на WSOP Online 2020. Крім того, він навіть поставив 1 000 000 $ на те, що виграє браслет WSOP 2020.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.