Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Денні Танг виграв Triton Cyprus Short Deck Main Event за 50 000$

В рамках великої та дуже популярної хайролерської серії Triton Poker Cyprus пройшов один із ключових івентів, а саме Short Deck Main Event вартістю в 50 000$.

Взяти участь у цьому престижному турнірі виявило бажання 44 гравці, завдяки чому остаточний призовий фонд івенту становив 2 200 000$. Азійські хайролери славляться своїм високим скілом в дисципліні Short Deck. Днями співзасновник серії Triton Poker Річард Йонг зумів виграти турнір по Шорт Деку за 25 000$ та заробити за свою перемогу 323 000$.

Вже за пару днів черговий азіат зробив великий занос, у вже вдічі дорожчому турнірі. Мова йде про гравця із Гонконгу Денні Танга, який завоював титул чемпіона Мейн Івенту Short Deck.

Турнір Triton Poker Cyprus Short Deck Main Event за 50 000$

За перше місце гонконжець Денні Танг отримав 750 000$. У хедз-апі азіат зіштовхнувся із Микитою Бодяковським. На початку їх дуелі у Танга було 7 425 000 фішок, а у Бодяковського 5 775 000. Знадобилося приблизно дві години для того, щоб перевага Денні проти Микита стала п'ятикратною.

Зрештою, результат турніру був вирішений префлоп олл-іном, де у Танга на руках були різномасні туз-дев'ять (A♥-9♠), а у Бодяковського різномасні король-десять K♥-10♠. На сукно грального столу поклали наступні карти A♣-J♦-8♥-7♥-K♦. Оверпара Танга перемогла незакритий стріт-дро Бодяковського і зробила його чемпіоном турніру.


Третім у цьому турніру зумів стати амбасадор GGPoker, американський хайролер Джейсон Кун, здобувши виплату у розмірі 330 000$. Вищезгаданий співзасноівник серії Triton Poker, малазійський гравець Річард Йонг зупинився на четвертому місці та отримав 253 000$ призових.

Популярний канадський гравець Сем Грінвуд також потрапив до призерів даного турніру. Покерист зайняв п'яте місце з призовими в 198 000$. Всього до зони виплат потрапило шестеро гравців. Останнім в призи потрапив ще один малазієць Кіат Лі, який заробив 154 000$.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.