Дмитро Урбанович став раннер-апом EPT Online 09 з бай-іном 5 200$

Дмитро Урбанович 2020

Дмитро Урбанович взяв участь в турнірі EPT Online з бай-іном 5 200$ за 8-game. Всього подія зібрала 51 вхід і учасники івенту боролися за призовий фонд 255 000$.

Через досить невелику кількість учасників до призової зони увійшло лише 5 гравців. Для того щоб піти з виграшем потрібно було показати хорошу гру і увійти в топ-5 кращих покеристів цього івенту.

Одного кроку до ITM не вистачило відомому російському покеристу Андрію "LuckyGump" Макарову. Андрій завершив турнір на п'ятому місці і не отримав призових за свою участь.

Денис "adrenalin710" Стребков завершив турнір на одне місце вище, але пішов з призовими. Четверте місце принесло Денису 18 406$ призових.

Читати також: Дмитро Урбанович посів шосте місце в Мейн івенті WPT Online

В хедз-апі за перемогу боролися Дмитро Урбанович і німецький регуляр "RaulGonzalez". Мікс з 8 ігор є однією з улюблених дисциплін Дмитра і в ній покерист регулярно домагається успіхів. Цього разу Урбанович програв битву за перемогу і став раннер-апом івенту, за що отримав 65 524$.

Що стосується "RaulGonzalez", то його теж можна назвати справжнім фахівцем зі змішаних ігор. Всього два місяці тому німець ставав чемпіоном турніру WCOOP, за що отримав 235 531$. Сьогодні виплата в два рази скромніше, але від цього не менш престижна, адже це титул EPT.

Результати EPT Online 09 з бай-іном 5 200$

EPT Online 09 з бай-іном 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.