Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дойл Брансон планує зіграти на WSOP 2021

Дойл Брансон 2021

Світова серія покеру повертається цієї осені і повертається вона в живому форматі. Також легендарний покерист і володар 10-ти золотих браслетів Дойл Брансон озвучив свої плани на майбутнє і в них є місце для гри на WSOP 2021.

Дойл написав у Твіттері, що зіграє кілька турнірів цієї осені на Світовій серії покеру:

Дойл Брансон 2021

87-річний покерист в останній раз брав участь в турнірі WSOP 2018. Дойл фінішував шостим в турнірі за 10 000$, отримавши 43 963$. Переможцем того турніру став інший досвідчений покерист: Брайан Раст.

Тоді Брансон написав у Твіттері, що це, ймовірно, був останній турнір WSOP, в якому він коли-небудь грав. В інтерв'ю він також назвав головну причину своєї появи: його син, Тодд Брансон, відправив йому текстове повідомлення і повідомив, що він може взяти участь в заході в другий день.

Тепер у шанувальників Дойла є шанс побачити його на WSOP 2021, який пройде з 30 вересня по 23 листопада. 25 жовтня стартує триденний захід з дисципліни 2-7 no-limit - однієї з улюблених дисциплін Брансона.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.