"Футбольна лихоманка" на PokerStars до Євро 2020

​Як відомо Євро 2020 проходить в цьому році через торішні карантинних обмежень. До цієї події PokerStars запустили акцію "Футбольна лихоманка".

Для участі в акції необхідно грати на ПокерСтарс на реальні гроші з 7-го по 24-те червня, заповнюючи шкалу прогресу в Stars Rewards.

Зверніть увагу, для участі в акції необхідно самостійно зареєструватися в ній в розділі "Завдання".

Поступово заповнюючи шкалу прогресу вам будуть доступні подарунки під прапорами країн, що беруть участь у футбольному чемпіонаті.

Читати також: Гравець з ніком "angelovskiy" виграв The Deal Jackpot на PokerStars

Відкрити подарунки від конкретних країн ви зможете тільки після того, як ця команда вилетить з відбіркового етапу. Розмір призових залежить від зайнятого командою місця і вашого рівня в Stars Rewards.

Всього в акції доступні 24 подарунки, які відповідають кількості країн, що беруть участь в Євро 2020 (2021). Вони розділені на 4 різні категорії:

КатегоріяКраїни в категоріях
ФаворитиАнглія, Португалія, Бельгія, Франція
СильнаНідерланди, ІІспания, Італия, Хорватія, Німеччина
СередняУкраїна, Австрія, Росія, Данія, Польща, Швейцарія, Туреччина
СлабкаУгорщина, Словаччина, Північна Македонія, Чехія, Уельс, Шотландія, Фінляндія, Швеція

Якщо країна вибула до кінця відбіркового етапу, то ви зможете отримати з кожного подарунка призові в розмірі від 0,50$ до 25 000$ – це залежить від ймовірності випадання призу і вашої шкали прогресу.

Детальніше з ймовірностями випадання призів і розмірами грошових виплат ви можете ознайомитися в самому лобі покер-руму в розділі даної акції. Для цього необхідно натиснути на обрану країну у віконці акції.

​Якщо команда вибула вже після відбіркового етапу або в 1/8 фіналу чемпіонату, то замість подарунка ви отримаєте квиток на участь в розіграші призів на суму 40 000$. Цей розіграш відбудеться 5 липня о 17:00 за київським часом.

Сама акція проходить з 07.06.2021 16:00 до 24.06.2021 6:59. Ви можете отримати лише 1 подарунок країни за день. Якщо у вас є більше одного подарунка країни, яка пройшла відбірковий етап, то ви отримаєте по 1 квитку на розіграш 40 000$ за кожну з цих країн.

Також формат призів залежить від того, у що ви частіше граєте на Старзах. Це можуть бити фріспіни казино, Stars Coin, турнірні квитки, спортивні ставки або просто грошові виплати. Бонуси необхідно відіграти, тому ви не зможете так просто відразу вивести грошові призові.

Важливо: подарунки доступні ще 7 днів з моменту нарахування, тому не зволікайте з їх використанням та відіграванням.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.