PokerStars виплатили перші 100 мільйонів доларів штату Кентуккі


Наприкінці минулого року суддя Верховного Суду штату Кентуккі прийняв рішення про відновлення рішення суду округу Франклін проти Старзів

Згідно з цим рішенням судді PokerStars зобов'язані виплатити штату Кентуккі чималу грошову суму в розмірі 1 300 000 000$.

Це рішення стало продовженням попереднього позову з 2015 року, за підсумками якого вже тоді Старзи були повинні виплатити в бюджет штату 870 000 000$.

Читати також: Штат Кентуккі відсудив у PokerStars 1,3 мільярда доларів

Таке рішення суду виникло в результаті того, що ПокерСтарс порушили закони штату, нелегально надаючи свої послуги місцевим жителям. За попередніми даними на Старзах зробили депозит 34 000 мешканцям штату.

Нещодавно суддя окружного суду округу Франклін наказав передати облігації PokerStars на суму в 100 000 000$ у власність штату Кентуккі протягом 20 днів. Ці облігації Старзи були змушені випустити за рішенням суду.

Губернатор Кентуккі Енді Бешир ще не робив заяв з приводу того як саме будуть розподілені ці кошти, але в рішенні судді написано, що вони будуть поміщені на рахунки умовного депонування, які були створені командою юристів Кентуккі.

Також не ясно коли і яким чином штат збере у Старзів решту суми, оскільки юристи ПокерСтарс вже зараз знову намагаються загострити цю справу в суді. Як аргумент вони використовують той факт, що материнська компанія PokerStars розташована на острові Мен, а британські закони не дозволяють іншим держави стягнути кошти з компанії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.