Засновник PokerStars заплатить штраф 30 000$ за події "Чорної п'ятниці"

Ісайа Шейнберг

У березні один із засновників ПокерСтарс Ісайя Шейнберг несподівано здався владі США і визнав свою провину в подіях "Чорної п'ятниці". Йому залишалося лише дочекатися рішення суду, а йому загрожувало серйозне тюремне ув'язнення.

23 вересня суд оголосив свій вирок. Його можна назвати вдалим для Шейнберга, так як Ісайя повинен буде заплатити штраф 30 000$. З огляду на те, якою багатою людиною є Шейнберг, 30 тисяч доларів зіграють зовсім невелику роль в його житті.

Суддя Льюїс Каплан зазначив, що 9 місяців, які Ісайя провів під вартою можна вже вважати тюремним ув'язненням. Служитель Феміди додав, що засновник ПокерСтарс дійсно вчинив погано, але ця помилка не повинна стати фатальною в його житті.

Багато людей вважають, що Шейнберг відбувся легким покаранням. Але його адвокат так не вважає, і пояснює відсутність терміну 5 років для Ісайї тим, що:

  • Ісайя добровільно здався владі і співпрацював зі слідством.
  • Минуло багато років і ставлення до азартних ігор змінилося.
  • Старзи взяли на себе відповідальність за борги перед користувачами Фул Тілт Покер на 304 000 000$.

Читати також: Хельмут вдруге обіграв Есфандіарі нa High Stakes Duel

Цікавим є той факт, що Ісайя найдовше серед фігурантів справи перебував у бігах. Проте, йому присудили одне з найбільш м'яких покарань в порівнянні з його колишніми колегами.

Найбільший термін отримала Іра Рубін з Ultimate Bet: цілих три роки тюремного ув'язнення. Найбільший штраф сплатив генеральний директор FTP Раймонд Бітар: він позбувся своїх активів, нерухомості і 40 000 000$.

Після того як всім учасникам подій "Чорної п'ятниці" оголосили вирок, власники ПокерСтарс тепер можуть жити з чистою совістю по відношенню до законів США. Надалі червоно-пікові планують покращувати свою репутацію і йти з сірих ринків, так як вони впливають на їх діяльність в США.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.