Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Засновник PokerStars заплатить штраф 30 000$ за події "Чорної п'ятниці"

Ісайа Шейнберг

У березні один із засновників ПокерСтарс Ісайя Шейнберг несподівано здався владі США і визнав свою провину в подіях "Чорної п'ятниці". Йому залишалося лише дочекатися рішення суду, а йому загрожувало серйозне тюремне ув'язнення.

23 вересня суд оголосив свій вирок. Його можна назвати вдалим для Шейнберга, так як Ісайя повинен буде заплатити штраф 30 000$. З огляду на те, якою багатою людиною є Шейнберг, 30 тисяч доларів зіграють зовсім невелику роль в його житті.

Суддя Льюїс Каплан зазначив, що 9 місяців, які Ісайя провів під вартою можна вже вважати тюремним ув'язненням. Служитель Феміди додав, що засновник ПокерСтарс дійсно вчинив погано, але ця помилка не повинна стати фатальною в його житті.

Багато людей вважають, що Шейнберг відбувся легким покаранням. Але його адвокат так не вважає, і пояснює відсутність терміну 5 років для Ісайї тим, що:

  • Ісайя добровільно здався владі і співпрацював зі слідством.
  • Минуло багато років і ставлення до азартних ігор змінилося.
  • Старзи взяли на себе відповідальність за борги перед користувачами Фул Тілт Покер на 304 000 000$.

Читати також: Хельмут вдруге обіграв Есфандіарі нa High Stakes Duel

Цікавим є той факт, що Ісайя найдовше серед фігурантів справи перебував у бігах. Проте, йому присудили одне з найбільш м'яких покарань в порівнянні з його колишніми колегами.

Найбільший термін отримала Іра Рубін з Ultimate Bet: цілих три роки тюремного ув'язнення. Найбільший штраф сплатив генеральний директор FTP Раймонд Бітар: він позбувся своїх активів, нерухомості і 40 000 000$.

Після того як всім учасникам подій "Чорної п'ятниці" оголосили вирок, власники ПокерСтарс тепер можуть жити з чистою совістю по відношенню до законів США. Надалі червоно-пікові планують покращувати свою репутацію і йти з сірих ринків, так як вони впливають на їх діяльність в США.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.