Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Хельмут вдруге обіграв Есфандіарі нa High Stakes Duel

Хельмут проти Есфандіарі

У серпні Poker GO представили своє нове шоу: High Stakes Duel. Структура цієї події досить цікава: сума бай-іну стартувала з 50 000$, а через вісім раундів покеристи будуть платити внески по 6 000 000$.

Але це буде ще нескоро, адже поки що зіграно всього два раунди між Есфандіарі і Хельмутом. У першій грі перемогу здобув Хельмут, після чого Есфандіарі відразу попросив у Філа можливість взяти реванш.

Матч-відповідь відбувся 24 вересня і його переможцем знову став рекордсмен за кількістю виграних браслетів Філ Хельмут. Перед початком гри покеристи обмінялися люб'язностями і пообговорювали один одного.

Обидва гравці були без масок, а це дивно, так як за останній місяць в казино, де знімається шоу, зафіксовані 72 випадки зараження коронавірусом. Але в цей вечір на першому місці стояв покер і ніщо не могло перешкодити проведенню матчу.

Читати також: Негреану вибив з гри Хельмута з 16% Еквіті на WSOP Online

Есфандіарі не вдалося взяти реванш у Хельмута. "Magician" знову виявився слабшим "PokerBrat" і вже з самого початку дуелі Антоніо став програвати велику кількість фішок. В кінці зустрічі Ефандіарі пішов в олл-ін J-10 проти K-10 Хельмута. На флопі у Антоніо з'явилися шанси зібрати стріт, але після терну і рівера стріт не закрили.

Здавалося б, в двох зустрічах Хельмут явно показав, хто з них двох сильніше. Але відразу після закінчення фінальної роздачі, Есфандіарі запросив ще один реванш. Філ погодився і нас чекає третя зустріч цих двох яскравих гравців. У третьому матчі бай-іни будуть в два рази вище: гравці внесуть по 200 000$.

Запис 2-го матчу High Stakes Duel

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.