Голландським покеристам повернуть їхні податки за виграш на PokerStars


У Нідерландах гемблінгове законодавство тривалий час не оновлювалося. До недавнього часу в країні діяв закон 1964 року народження, який прирівнює онлайн-покер до інших азартних ігор.

Також згідно з цим законом покеристи повинні платити щомісячний податок зі своїх виграшів.

Безліч голландських покеристів, які виявилися незадоволені даною ситуацією з податками. зверталися до вищих судових інстанцій країни.

Спроби гравців знизити податковий тиск увінчалися успіхом і вже в 2015-му році Верховний суд Нідерландів ухвалив, що гравці покер-румів, створених на території ЄС будуть звільнені від сплати податків.

Читати також: Голландська студентка придумала колоду без королів, дам і валетів

Голландські покеристи отримували доступ до лобі Старзів через клієнт PokerStars.eu, однак тривалий час платили податки з виграшів. Проте судові розгляди тривали.

Ситуацію змінив новий закон, який повинен замінити старі правові нормативи 60-х років. Щоб зупинити судову тяганину, податкове агентство Нідерландів запропонувала покеристам мирова угода.

За цією угодою гравцям PokerStars.eu виплатять всі їхні податкові вкладення за останні дев'ять років. Подібне врегулювання запропонували адвокату Пепайну Ле Хе, який представляє групу з приблизно 130 гравців, в тому числі деяких кращих в Голландії.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий