Голландським покеристам повернуть їхні податки за виграш на PokerStars


У Нідерландах гемблінгове законодавство тривалий час не оновлювалося. До недавнього часу в країні діяв закон 1964 року народження, який прирівнює онлайн-покер до інших азартних ігор.

Також згідно з цим законом покеристи повинні платити щомісячний податок зі своїх виграшів.

Безліч голландських покеристів, які виявилися незадоволені даною ситуацією з податками. зверталися до вищих судових інстанцій країни.

Спроби гравців знизити податковий тиск увінчалися успіхом і вже в 2015-му році Верховний суд Нідерландів ухвалив, що гравці покер-румів, створених на території ЄС будуть звільнені від сплати податків.

Читати також: Голландська студентка придумала колоду без королів, дам і валетів

Голландські покеристи отримували доступ до лобі Старзів через клієнт PokerStars.eu, однак тривалий час платили податки з виграшів. Проте судові розгляди тривали.

Ситуацію змінив новий закон, який повинен замінити старі правові нормативи 60-х років. Щоб зупинити судову тяганину, податкове агентство Нідерландів запропонувала покеристам мирова угода.

За цією угодою гравцям PokerStars.eu виплатять всі їхні податкові вкладення за останні дев'ять років. Подібне врегулювання запропонували адвокату Пепайну Ле Хе, який представляє групу з приблизно 130 гравців, в тому числі деяких кращих в Голландії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.