Гравець з ніком "angelovskiy" виграв The Deal Jackpot на PokerStars


Час від часу гравцям везе вигравати великі джекпоти в топових покер-румах. Раптово на таких гравців звалюється величезна грошова сума, що ще більше надихає інших покеристів.

Один з таких великих джекпотів на PokerStars виграв покерист з ніком "angelovskiy". Мова йде про The Deal Jackpot, загальна сума якого до недавніх пір складала 152 860$.

Гравець "angelovskiy" заробив п'ятизначну суму в 75 000$, а решта 50% із загальної суми 152 860$ були розподілені між гравцями, які грали в The Deal останні 12 годин.

Читати також: PokerStars виплатили перші 100 мільйонів доларів штату Кентуккі

Виграти заповітний The Deal Jackpot може кожен охочий. Досить мати на своєму ігровому рахунку хоча б 7 Stars Coin, які ви можете отримати, відкриваючи призові скрині в програмі лояльності Stars Rewards.

Чим більша ваша сума бай-іну в The Deal – тим більше у вас шансів потрапити до призової гри з джекпотом і поповнити свій банкрол великими призовими.

В The Deal гравцям роздають сім закритих карт. Ви повинні вибрати дві, які потрібно скинути в пас і у вас буде зібрана комбінація з п'яти карт. Чим старшою буде ваша комбінація, тим більший приз ви отримаєте.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.