«Джанглмен» з 12 років страждає на аутизм, але зумів перетворити це собі на користь

Ден «Джанглмену» Кейт з 12 років страждає на аутизм

Не так вже й часто найбільші світові ЗМІ звертають увагу на світ покеру. А тим більше, у тому випадку, якщо це не стосується якогось чергового скандалу. Проте, нещодавно у Washington Post вийшла стаття, присвячена одному з найяскравіших гравців у покерному ком'юніті – Дену «Джанглмену» Кейтсу.

У своєму матеріалі автори Washington Post докладно розповідають про покерний шлях Кейтса, про життєві уроки, які він почерпнув граючи в покер, але головне на чьому варто зупинити свою увагу, то це на тому, що, як виявилося, ще з дитинства Кейтс страждає на аутизм.

Згідно з матеріалом Washington Post з самих юних років Кейтс виявляв живий інтерес до чисел та закономірностей. Він знаходив задоволення у вирішенні складних математичних завдань і захоплювався іграми, що вимагали стратегічного мислення. Згодом це стало дуже доречним в його покерній кар'єрі.

Але разом із цим соціальні навички Кейтса відставали від загальних норм, через що йому було важко спілкуватися з однолітками. Тому у 12 років Дену поставили діагноз – аутизм, що пояснювало більшість його проблем, з якими він зіткнувся, коли ріс. Пізніше цей діагноз було підтверджено ще двічі: у віці 23 та 31 роки.

Але замість того, щоб дозволити діагнозу обмежувати себе, Кейтс скористався своїми унікальними здібностями та використовував їх у своїх інтересах, особливо у світі покеру.

Саме використовуючи переваги свого стану і постійно працюючи над мінімізацією негативних сторін, Кейтсу вдалося побудувати успішну кар'єру у покері, за яку він вже зараз заробив понад $23 000 000 призових.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.