Джессі Лоніс: «Колись у мене не було ні перспектив, ні цілей. Але потім з'явився покер»

Джессі Лоніс

Покер-про Джессі Лоніс досяг своєї омріяної мети - американець очолив рейтинг Global Poker Index та став неофіційним гравцем #1 у світі. За останні місяці гриндер оформив безліч діпранів, включаючи перемоги на NAPT, PGT, Wynn Millions та US Poker Open. Також Джессі очолює поточну гонку за титул найкращого гравця 2024 року.

Джессі Лоніс лідер Global Poker Index

У своєму Твіттері Лоніс розповів, чому ці досягнення так багато значать для нього: 

«Нарешті мені вдалося випередити Бін Венга. Для мене це означає більше, ніж більшість нагород. Це була моя головна мета, коли я почав грати в турнірах 4 роки тому. Не багато людей у ​​покері знають, що моя молодість була дуже важкою. Мій батько провів у в'язниці більшу частину мого дитинства, а моя мати була алкоголічкою та наркоманкою, з якою мені вдалося зустрітися лише двічі, перш ніж вона померла, коли мені було 17 років.

У підлітковому віці було багато моментів, коли я був близьким до в'язниці чи смерті; За статистикою, у моїй ситуації більшість людей обрали саме такий шлях. Коли я відкрив для себе турнірний покер, я побачив красу в тому, що не має значення. Не важливо наскільки ви багаті або бідні і яким є ваш досвід – ми всі починаємо з однієї й тієї ж колоди та повинні битися на одному полі, щоб перемогти.

Я завжди казав, що у цьому випадку мене ніхто не переможе. Люди завжди питають мене, що я роблю інакше, що допомагає мені перемагати, але в мене немає відповіді.

Я продукт свого оточення, все, через що мені довелося пройти, перетворило мене на того гравця/людину, яким я є сьогодні. Діаманти створюються під тиском, і тиск, який я відчував у дитинстві, — це не той тиск, який я побажав би своєму лютому ворогові, але це причина, через яку я сьогодні тут».

До цього Лоніс додав ще пост, в якому показав фото самого себе у віці 17 років, коли він працював на будівництві, щоб заробити собі на життя, та свої поточні здобутки й досягнення у покері.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна espressoprofit Експерт
Експерт

Немає нічого неможливого, було би бажання.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.