Філ Хельмут відсвяткував своє 60-річчя у компанії мільярдерів, зірок спорту та Ілона Маска

60-річний ювілей Філа Хельмута

Філ Хельмут знову підтвердив своє звання найбільшого шоумена світу покеру. Цього разу 17-разовий володар золотого браслета WSOP шумно та гучно відсвяткував свій 60-річний ювілей. Що правда Філ би не був Філом, якби не одна обставина - день народження у нього лише через два місяці.

Але заради помпезної вечірки та гостей цей факт було вирішено ігнорувати. А серед гостей дійсно були відомі та важливі люди. Такі, як колишній топ менеджер Facebook Чамат Паліхапітія, венчурний інвестор Джеффрі Хаусенболд та мільярдер Стенлі Танг. Всі вони прийшли на вечірку Хельмута та навіть приєднались до його приватної кеш-гри.

Звичайно серед гостей були також й інші відомі покеристи. Ендрю Робл, Нік Ейрбол, Дженіфер Тілл ти Філ Лаак привітали Хельмута з ювілеєм. До них приєднався й зірковий гравець NBA та "Голден Стейт" Дреймонд Грін, яки вже довгий час товаришує з "Poker Brat".

Ну а зіркою вечора, як стверджує сам Філ Хельмут, став Ілон Маск, який не надовго відвідав святкову вечірку у Лас-Вегасі. Саме цьому факту іменник був радий найбільше, коли підбивав підсумки свого святкування.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Хельмута вже не мобілізують 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.