Найбільша спілка пенсіонерів з Флориди вимагає повернути їм покер

Найбільша спілка пенсіонерів у Флориді вимагає повернути ігри в покер до громадських центрів

В одній з найбільших пенсійних спілок світу набирає обертів рух «за покер». Спілка The Villages базується у сонячній Флориді та об'єднує понад 145 000 пенсіонерів з усього світу.​

Для довідки
Для довідки

The Villages називають сумнозвісною спільнотою через декілька скандалів, що свого часу висвітлювалися у місцевих ЗМІ. Зі спілкою пов'язують гучні свінгерські вечірки та «чорний ринок віагри». Минулого року популярний ютубер Пітер Сантанелло відвідав декілька громадських центрів The Villages – його запевнили, що пенсіонери нічим таким не займаються.

У центрах спільноти в різних куточках США проводяться ігри в піклбол та гольф, вечірки (не плутати зі свінгер-паті) й більш спокійні розваги типу шопінгу чи парному катанню на гойдалках. Єдине, чого не вистачає дідусям та бабусям – це гри в покер, що донедавна була доволі популярною серед членів спілки.

Минулого року один з учасників спілки подав скаргу на проведення покерних ігор у деяких громадських центрах The Villages, після чого гру заборонили. На цей час одразу декілька пенсіонерів написали листа до адміністрації, у якому просять повернути улюблену гру. За їх словами, «проблемний чоловік» вже покинув спільноту.

У листі шанувальники покеру пояснюють, що деякі члени The Villages просто фізично не можуть дозволити собі інші розваги. А один із чоловіків, що хворіє на розсіяний склероз, заявляє – покер полегшує його проблеми зі здоров'ям.

Варто зазначити, що поки у центрах спільноти діє заборона, деякі найактивніші пенсіонери вже почали організовувати приватні ігри у себе вдома. Враховуючи всі чутки про «яскраві вечірки» серед членів The Villages, адміністрації варто задуматися про повернення покеру якнайшвидше...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (2)
Україна Chistiy
Без статусу

Блиииииииин, только визу получил и собирал чемоданы ехать стариков наказывать, единственная поляна которую ещё бью  
И то только потому что они доску не видят порой 

0 відповідей
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Прийняв віагру - і за покерний стіл ✌️🤠

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.