Федерація спортивного покеру офіційно виключила Андрія Козленка зі складу збірної

Всеукраїнська федерація спортивного покеру офіційно виключила Андрія Козленка зі складу збірної

Отримала продовження історія про участь гравця збірної України зі спортивного покеру Андрія «BabyShark» Козленко в записі ютуб-передачі російського телеведучого Павла Занозіна. Нагадаємо, що як тільки стало відомо про цей випадок USPF відсторонила Козленка від гри за збірну та почала внутрішню перевірку. 

І ось ця перевірка закінчилась і Федерація опублікувала свій висновок:

«За висновком арбітражної комісії (при участі інших членів національної збірної), погляди та позиція Козленка А. кардинально різняться з позицією та політикою, яку проводить ВУФСП та Україна, в цілому. 

У звʼязку з викладеним, порушенням Козленко А. пункту 2.1.11 Контракту між ВУФСП та гравцем національної збірної України, керуючись пунктами 7.2 і 7.3 цього ж Контракту, керівництвом ВУФСП прийнято рішення про: дострокове розірвання Контракту з Козленко А., а також виключення його зі складу національної збірної команди України зі спортивного покеру».

Таким чином «BabyShark» офіційно виключений зі складу національної команди й більше не зможе брати участь у міжнародних покерних турнірах від її імені. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (5)
Україна Pavlodar Фанат
Фанат

Вітаннячка!))) Багато збірна від цього не втратить)))

0 відповідей
Україна AstralSV
Без статусу

Навряд чи більшість зустрінувши десь у Мексиці або у Вегасі умовного Лорема чи Тремзіна чи Фіата  плюне їм в обличчя тому що їх пришелепкуваті співвітчизники вбивають наших, при тому що саме вони публічно не підтримують війну. Навпаки, я б мабуть був би не проти при можливості поспілкуватись саме з ними.

Насправді, Андрій доволі логічно пояснює свою позицію, але враховуючи, що він є публічною особою і водночас спортсменом, він не зважив свою позицію з офіційною, прощолкав. Такі муви, що називається, не на часі. Стрімери часто кажуть про свої стріми - не подобається - ну й не дивись, але тут зовсім інша ситуація склалась.

0 відповідей
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат

Гадаю Андрій не погана людина, допомогає Україні і фінансово і медійно. Але не можна бути членом збірної Україні, та одночасно мати взаємини із росією. Без збірної - ніяких питань. Не всі росіяни погані, та не всі Українці добрі. Бажаю йому тільки успіхів.

0 відповідей
Україна Miraskes Експерт
Експерт

Стратегія максимального ев не спрацювала у Козленко , забув якої країни в нього паспорт

0 відповідей
Україна lehaefimov1994
Без статусу

На мою думку на даний час можно було  і утриматися від таких ефірів

Відредаговано
0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.