Федір Хольц потрапив до десятки «найбільше подорожуючих» покеристів 2023 року

«Мисливців за прапорами 2023»

Відомий покерний портал The Hendon Mob оприлюднив підсумковий рейтинг «Мисливців за прапорами» року. У 2023 році серед найбільш завантажених покеристів опинилися Стів О`Двайєр, Федір Хольц та Орі Хассон.

«Мисливців за прапорами»
«Мисливців за прапорами»

Так називають покеристів, які спеціально або не спеціально складають свій турнірний календар таким чином, щоб відвідати турніри з покеру в якомога більшій кількості країн світу. Але головною є умова не просто участі у турнірах у різних країнах, а попадання до призової зони. Лише у такому разі країна зараховується.

У топ-10 таких покерних мандрівників за результатами 2023 року потрапив і амбасадор GGPoker Федір Хольц. Відзначившись в покерних змагання в 10 різних країнах Хольц зайняв у рейтингу 8-ме місце. Що правда він отримав гроші лише у дев'яти країнах, а десяту йому зарахували за участь у покерному шоу "Game Of Gold", зйомки якого проходили у Сеулі, столиці Кореї. Усього за рік Хольц оформив 15 призових місць у турнірному покері і заробив 4 049 912$, що стало для нього четвертим результатом у кар'єрі.

Серед інших відомих «мисливців за прапорами» варто відзначити Орі Хассона (Ізраїль) та Стіва О`Двайєра (Ірландія). Хассон, який є володарем браслету WSOP і якого дійсно можна назвати професійним флагхантером, цього року записав на свій рахунок призові виплати в 11 країнах світу. На одну більше має відомий покер-про Стів О`Двайєр. Він увійшов до топ-4 рейтингу The Hendon Mob, але при цьому він не лише мандрував, він виграв. У 2023 році О`Двайєр переміг у турнірі в WPT Alpha8 One Drop Korea (1 006 537$) та у турбо-турнірі за $25K на Triton Monte-Carlo. Загалом же за 2023 рік йому вдалось заробити 6 679 011$ призових.

Серед українських гравців найбільшу кількість призових у різних країнах світу вдалося заробити Ренату Богданову, Ігореві Ярошевському та Василю Лаба. У рейтингу від The Hendon Mob вони ділять 81 місце. Кожен з них відзначився в покерних турнірах в 7 різних країнах.  

Ну а переможцем у рейтингу «Мисливців за прапорами 2023» став бразилець Маноель Ассунсао Феррейра Гомес Філью. Він зумів заробити призові виплати в 16 країнах, що правда його найбільшим досягненням стало 212 місце у EPT Main Event Paris (+9 884$).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.