Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Федір Хольц став ранер-апом турніру хайролерів на SCOOP 2021

​На Старзах завершився великий турнір хайролерів стомостью 10 300$ у рамках великої серії SCOOP 2021.

Івент SCOOP-06-H проходив з гарантією в 1 000 000$, але завдяки 116-ти входів (з яких ре-ентрі 27) вдалося сформувати призовий фонд, що перевищує гарантію на 160 000$.

До фіналки турніру пройшло кілька іменитих покеристів, зокрема і найуспішніший німецький гравець Федір Хольц, який став ранер-апом цього івенту і заробив значну суму в 196 990$.

​Читати також: Максим "MAMON_T" Мамонов став чемпіоном одного з перших івентів SCOOP

Переможцем турніру став покерист з Угорщини Лазло Буйтас, який заробив за свою перемогу 254 250$. Ці призові поки що стали для нього найбільшим турнірним результатом в його покерній кар'єрі.

Четверте місце зайняв один з найуспішніших МТТ-гравців в онлайні, відомий шведський покерист Саймон "C.Darwin2" Меттсон, який заробив 118 250$.

За фінальний стіл також потрапив популярний російський хайролер Артур "marathur1" Мартиросян, він отримав 55 000$ за сьоме місце.

На дев'ятому місці з виплатою 33 760$ зупинився ще один відомий покерист, на це раз це гравець з Фінляндії Самюель "€urop€an" Вусден. Недалеко від нього на 11-му місці розташувався популярний хайролер з Білорусі Віктор "limitless" Малиновський з призовими 26 750$.

Всього в призову зону турніру потрапило 15 гравців. Останнім, хто отримав мінімальну виплату в 21 000 став один з найуспішніших гравців в світі, британець Коннор "1_connor_b_1" Бересфорд.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.