Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Філ Гальфонд анонсував запуск Run It Once Poker на ринку США

На початку січня минулого року покерна кімната Run It Once Poker припинила свою роботу й дала певний час для своїх гравців на виведення коштів. З тих пір, подальша доля покер-руму була невідомою.

Творець та головний ідейний натхненник цієї платформи Філ Гальфонд теж не особливо багато висловлювався про те, що ж буде з його дітищем.

Уже днями ситуація дещо прояснилася. Виявилось, що Гальфонлд продав покерну кімнату за 5 800 000$ гемблінговій компанії Rush Street Interactive.

Читати також: Run it Once Poker запустили свій власний вбудований HUD

Наразі стало відомо, що компанія планує перезапустити покер-рум Run It Once на американському ринку. Сам бренд Rush Street Interactive працює на легальній основі у 14-ти штатах та надає послуги оператора азартних ігор у сегменті спортивних ставок та онлайн-казино.

Оновлена покерна кімната Гальфонда збереже свою минулу назву Run It Once Poker. Лише під назвою буде відмітка "Powered by BetRivers". Перезапуск покерної кімнати у декількох американських штатах підтвердив і сам Філ Гальфонд.

Він не розповів детально що чекати гравцям. Проте, той факт, що платформа збереже свою назву говорить про те, що покеристам найімовірніше слід очікувати звичний для них дизайн та інтерфейс Run It Once. Наразі рум перебуває на стадії розробки й говорити про початок його роботи ще зарано.

Покерна кімната від відомого гравця Філа Гальфонда
Run It Once Poker (закритий)
США Доступно для гравців з вашої країни
1.0 / 5.0
Погана
репутація
від cardmates.ua
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)

Напористий чувак :)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.