Фінансовий радник голови консервативної партії Великої Британії програв £16М у кеш-грі

Колишній радник UKIP програв 16 млн фунтів у покер

Незважаючи на те, що етап Triton Poker у Чорногорії вже завершився, новини з нього продовжують надходити. Так, нещодавно, стало відомо про деякі деталі кеш-ігор, які відбувались паралельно з основними турнірами. 

В одній з таких ігор Джордж Коттрелл, колишній довірений радник голови партії Незалежності Сполученого Королівства (UKIP),  програв приголомшливі 16 мільйонів фунтів стерлінгів.

Джордж Коттрелл
Джордж Коттрелл

Джордж Коттрелл це 30-річний британський фінансист та племінник барона Томаса Александра Фермор-Хескета. Джордж був особистим радником одіозного політика Найджела Фараджа та мав значний вплив під час кампанії Brexit. Але у 2016 році його було заарештовано по звинуваченню з відмивання грошей, отриманих від продажу наркотиків. Однак після угоди про визнання провини він отримав лише вісім місяців ув'язнення.

За чутками, заможний фінансист, взяв участь у покерній грі з високими ставками з китайськими мільярдерами, голлівудськими знаменитостями та відомими професійними гравцями в покер. Але втратив значну суму грошей лише за одну сесію

Перед грою Коттрелл навіть висловив своє здивування в соціальних мережах, заявивши, що ставки були надто великі. Він заявив, що для того, щоб побачити флоп, треба заплатити щонайменше 160 000£.

Згідно з джерелами, рівень покерної майстерності Коттрелла був катастрофічним, а суперники по столу вважали його справжнім втіленням «покерного кита» — гравця з глибокими кишенями, який готовий йти на значний ризик, але часто сприймається як легка мішень для більш досвідчених суперників.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат

Такі віпи є на кожному ліміті. Але коли їм починає заходити, то треба безлімітний БР, щоб залишатися у грі, тим паче по таким ставкам🫨

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.