Інтернет-користувачі вважають, що у Трампа кращий покерфейс аніж у Байдена

Покер: Байден vs Трамп

Днями на порталі Echelon Insights, який спеціалізується на проведення соціальних та політичних досліджень, пройшло опитування на тему майбутніх виборів президента США. Одним із цікавих питань у цьому опитуванні стало: «Як ви думаєте, хто з Джо Байдена та Дональда Трампа показав би кращі результати в плані покерфейсу?».

Покерфейс
Покерфейс

Покерфейсом (англ. poker face) називають вираз обличчя гравця у покер, що не видає емоцій, а також мімічні хитрощі, що вводять опонента в оману. Детальніше про цей термін можна дізнатися з цього матеріалу.

У опитуванні взяли участь кілька тисяч людей, які відповіли, що найкращим покерфейсом на їх думку володіє Дональд Трамп. За це проголосувало 47% респондентів. За Байдена проголосували 32%, а інші 21% не зуміли віддати перевагу жодному з кандидатів.

Питання щодо покерфейсу було частиною розділу, де учасників запитували, хто, на їхню думку, буде кращим у певних видах діяльності. Теми питань варіювалися від конкурсу поїдання хот-догів, де Трамп набрав 58% у порівнянні з 13% Байдена, до зміни підгузків дитині, де перемога вже дісталася Байдену. 44% проти 24% у Трампа.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.