Що дохідніше: працювати в МакДональдзі чи заробляти покером? Відповідає Кевін Мартін

Poker From $0

Два тижні тому відомий покерний стрімер Кевін Мартін оголосив про початок нового челенджу - Poker From $0. Мета - розкрутити свій банкрол з 0$ до 5 000$ і довести, що покером можна заробляти навіть не вкладаючись на старті. І ось пройшло вже 14 днів з початку випробування і результат Мартіна - 969$. Це лише 20% від цільового показника.

Якщо перерахувати цей заробіток на витрачений час, то виходить, що покерні доходи Мартіна складають приблизно 3$ на годину. Це майже втричі менше ніж отримує робітник МакДональдз в Канаді, звідки й проводить свої стріми Кевін.

Але у випадку Мартіна є й приємна новина. Хоча він поки так і не довів, що можна швидко розкрутитись на покері, але ось його ютуб-канал отримав від цього челленджу непоганий буст. Кількість його підписників зі старту випробування виросла з 87 000 до 102 000. Можливо хоч на цьому йому вдасться заробити омріяні 5 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (5)
Україна aceton44 Фанат
Фанат

Краще покер

0 відповідей
Україна Polissya Фанат
Фанат

Хай би він ще й жив за ті гроші що "заробляє в покер") а то сидіти в мамки чи дружини на шиї і хвастатись грошима які навіть потратити не може кожен гаразд

3 відповіді
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор

Гараздо краще. Він сидить на контракті GG)

Україна Polissya Фанат
Фанат

Але на гг майже нема фріролів😁

Україна costarikanez Фанат
Фанат

так, насправді будь хто з дисципліною та вільним часов може розкрутитися з фріх, питання в тому за що жити паралельно)))

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.