Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Фолд фул хаусу на рівері від Хельмута

Філ Хельмут 2023

Якось так сталось, що на цьогорічному WSOP ми вже вдруге пишемо про тайтову гру Філа Хельмута. Це досить дивно, тому що PokerBrat зазвичай використовує агресивно лузовий стиль. Можливо змінив стратегію, щоб виграти ще один золотий браслет?

Читати також: Хельмут скинув 10-10 проти Айві на баблі

​Фолд фул хаусу на рівері

Роздачу зіграли все в тому ж Poker Players Championship. У Денкаргані на руках були 5-4-3-2, у Хельмута – А-K-Q-2. ЇЇ величність Омаха.

Флоп
Флоп

На флопі 2-J-4 і обидва гравці роблять чек.

Флоп

Тьорн
Тьорн

На тьорні К. Хельмут ставить 60 000, Денкаргані каже кол.

Рівер
Рівер

На рівері Хельмуту закривається фул-хаус, але він ставить чомусь лише 50 000. У відповідь на це Денкаргані робить рейз до 370 000 і Хельмут поринає у складні роздуми.

Після роздумів Філ робить складне рішення та відправляє карти в пас. Як ви гадаєте, чому Хельмут зіграв саме таким чином?

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі (1)
Україна Aiterok Гуру
Гуру

Супер дивно,якщо не помиляюсь в нього 3 натс,і його б'ють хіба фули ккк22 і jjj22,я би в житті не викинув напевно,хоча хз,я не Філ Хельмут,і немаю 20 браслетів,чи скільки в нього їх там)певно шось було що йому не сподобалось і він паснув)

ПС.побачив свою помилку,ще є фул 44422 якому він також програє з кк222,думаю саме на таку руку він і поставив опонента,хоча може я і помиляюсь

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.