Футболіст Ронні Ріверс зірвав джекпот 514 000$ у 3-картковому покері

​Для більшості американських професійних спортсменів покер залишається під формальною забороною, однак це слабко їх зупиняє від хайстейкс-ігор. Деякі відомі гравці навіть залізли у борги через свою лудоманію. Взяти, наприклад, колишню зірку НБА Пола Пірса, на якого минулого року подали до суду через картковий борг на суму 180 000$.

Попри це, у покерній спільноті вистачає історій, де популярні спортсмени робили великі заноси за покерними столами. Серед них виявився футболіст НФЛ Ронні Ріверс, який нещодавно почав грати за «Лос-Анджелес Ремс».

Футболісти НФЛ – одні з небагатьох, яким дозволено брати участь в азартних іграх, і Ріверс вирішив використати цю можливість на повну. Може собі дозволити з огляду на той факт, що тепер його офіційна зарплата становитиме 870 000$.

Читати також: Патрік Леонард поставив на нелюбу футбольну команду і виграв

На початку лютого футболіст вирушив до Caesars Palace у Лас-Вегасі, щоб відзначити день народження своєї матері та пограти у покер. Ронні сів за кеш-стол трикарткового покеру і який був подив гравця, коли йому вдалося зірвати мега-джекпот у розмірі 514 000$.

Гравець був неймовірно щасливий і після свого приголомшливого успіху поділився планами щодо виграних грошей. Зважаючи на той факт, що отримана виплата дуже сильно підкріпила його фінансово – Ронні заявив, що планує купити будинок на ці гроші. Також він сказав, що має намір трохи продовжити святкування дня народження матері.

Футболіст упевнений, що виграв джекпот саме цього дня не випадково. Що стосується заборони на гру, то як уже було сказано раніше – вона не стосується гравців НФО. При цьому їм заборонено робити спортивні ставки на американський футбол.

Ронні Ріверс далеко не єдиний футболіст, який вигравав великі призові у покер. Минулого року амбасадор ПокерСтарс Неймар-молодший зумів стати третім у турнірі Winter Series 68-H 8-Max High Roller і заробити 125 670$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.