Galfond Challenge: Ченс Корнут пішов в мінус 11 500€

Ченс Корнут 2020

Глядачам чергової битви в рамках Galfond Challenge належить стати свідками запеклої боротьби між Гальфондом і Корнутом. Це стало зрозуміло вже після двох перших ігрових сесій.

Взагалі цей батл можна сміливо називати битвою покерних шкіл, так як Корнут представляє Chip Leader Coaching, а Гальфонд - Run it Once. Корнут настільки серйозно ставиться до челенджу, що навіть присвятив на своєму сайті окрему сторінку подіям челенджу Гальфонда.

День 1

В першу ігрову сесію спортсмени відіграли 750 роздач за 5 годин гри. За підсумками першого дня в лідери вийшов Ченс Корнут з результатом +33 000$.

Найбільший банк цього вечора склав 75 ​​000$ (на відео його можна побачити на 30-й хвилині). Ченс Корнут виграв його з кишеньковими тузами.

День 2

Під час 2-ї сесії Гальфонд не тільки відігрався, а й вийшов в плюс. В одній з найперших роздач Філ програв близько 24 000$, але це не завадило йому зібратися і показати відмінну гру.

Найбільший банк вечора склав 53 000$. Філ його виграв маючи на руках дві пари, тоді як у Корнута була лише пара королів. Всього дуелянти відіграли 900 роздач, а найцікавіші з них можна побачити у відеоролику.

Результат після двух ігрових сесій

Результат після двух ігрових сесій

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.