Гендиректор материнської компанії PartyPoker йде у відставку


Останнім часом у великій компанії Entain, в орбіту якої входить PartyPoker, відбувається безліч великих змін. Компанії надходили досить багато цікавих пропозицій і деякими з них Entain активно скористалися.

Проте є і пропозиції від яких компанія відмовилася. Наприклад, зовсім недавно Entain відмовилися продавати свої акції великому гральному холдингу MGM Resorts International.

Після відмови з боку Entain, їх акції злетіли у своїй вартості більш ніж на третину, а також зросли ціни в акцій її компаній-партнерів.

Читати також: BestPoker може перейти в мережу PartyPoker вже найближчим часом

За дуже короткий час стало відомо, що гендиректор Entain Шай Сегев вирішив піти у відставку і через шість місяців він перейде на нову посаду в стрімінговому спортивному сервісі DAZN.

Новий в.о. гендиректора Entain Баррі Гібсон прокоментував журналістам відхід Шегева з посади:

«Нам шкода, що Шей вирішив піти від нас. Але ми розуміємо, що не можемо відповідати обіцяним йому нагородам» – заявив Гібсон.

Баррі Гібсон пояснив бажання Шегева піти тим, що в DAZN йому зробили дуже вигідну пропозицію, від якої Шай не зміг відмовитися і що Entain не можуть запропонувати йому те ж саме в їх компанії.

Це вже друга зміна гендиректора Entain за останній рік. В кінці липня зі своєї посади пішов Кеннет Олександр, який керував GVC Holdings (Entain) понад 13 років.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.