Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PartyPoker може з'явитися нова функція за кеш-столами


Останнім часом топовий покер-рум PartyPoker намагається активно "наздогнати" за своїми конкурентами зі Старзів і GGпокерок.

Серед покерної спільноти говорять про можливу нову функцію, яка вже дуже скоро з'явиться за кеш-столами ПатіПокер.

Мова йде про Table Booster – функції додавання додаткових грошових коштів в банк під час роздачі.

Читати також: Власники PartyPoker провели ребрендинг

Представники ПатіПокер поки що ні робили жодних офіційних анонсів, проте вже зараз в файлах гри ви зможете знайти дуже скромне "прев'ю" у вигляді анімації з зображеннями жменьки монет і суми призових, які тепер будуть доступні за кеш-столами.


Покер-рум вже запускав подібну функцію для свого ігрового клієнта Нью-Джерсі, а до ПатіПокер таку функцію успішно впроваджували RIO Poker в акції Splash The Pot, де ви могли отримувати додатковий рейкбек. Щось схоже зробив і український покер-рум PokerMatch у своїй регулярній акції "Cash Drop".

Точна дата запуску нової функції, а також її умови – поки невідомі. З огляду на той факт, що в файлах клієнта вже є анімації функції, то Table Booster від ПатіПокер слід очікувати вже дуже скоро.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.