Власники PartyPoker провели ребрендинг

PartyPoker 2020

Зареєстрований в Лондоні ігровий оператор GVC Holdings починає нову еру в якості "Entain Plc". Акціонери компанії в переважній більшості (99,9%) схвалили ребрендинг і нову назву.

Вони проголосували на позачергових загальних зборах і підписали «новий статут корпорації», що пропонує ряд довгострокових цілей в галузі сталого розвитку.

Минулого місяця генеральний директор компанії Шей Сегев і нове керівництво компанії FTSE представили корпоративним акціонерам статутні цілі, підкресливши, що "Entain Plc" буде вести глобальний гемблінг, заснований на принципах стійкості і зростання.

Надалі, компанія планує подвоїти свою частку на ринку Сполучених Штатів завдяки спільній діяльності BetMGM з MGM Resorts International. Після того, як акціонери холдингу схвалили зміну імені, представники Entain оголосили про запуск операцій за ставками на спорт і азартних іграх в Колумбії в рамках реалізації своєї нової стратегії розвитку в гральному бізнесі.

Компанія поставила собі за мету домогтися того, щоб 99% чистого ігрового доходу надходило від регульованих на національному рівні ринків до кінця 2020 року, а до кінця 2023 року - довести цей показник до 100%.

Читать также: Бізнес-блогер став новим амбасадором PartyPoker

Очікується, що до кінця січня, BetMGM буде активний в 12 штатах з охопленням приблизно в 75 мільйонів чоловік, а вже до кінця 2021 року - оператор буде працювати в більш ніж 20 штатах США.

Глобальне розширення буде підтримуватися запуском "Entain Foundation", фондом CSR, який протягом наступних п'яти років має намір пожертвувати понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів місцевим громадам, досліджувати шкоду від гемблінга і фінансувати масові спортивні ініціативи.

Холдинг Entain буде фінансово підтримувати громадські футбольні проекти в партнерстві з Trident Community Foundation, який в даний час "живлять" три футбольні ліги Великобританії - Істмійську лігу, Північну Прем'єр-лігу і Південну лігу.

Сегев особисто підтримав статут, для якого зростання буде сприяти залученню топових фахівців і допомоги групі в забезпеченні оптимального місцевого партнерської взаємодії на ключових ринках.

Він також додав наступне:

«У нас зараз є всі можливості для того, щоб в подальшому вибитися в лідери на ринку США, а також на багатьох інших регульованих ринках, які зараз відкриваються по всьому світу»

Entain вже залучили доктора Майкла Ауера і професора Марка Гріффітса, які спеціалізуються на поведінковій психології та наркозалежності.

Тим часом, всі дочірні компанії і операційні групи отримуватимуть підтримку в рамках нової програми компанії «Advanced Responsibility&Care» (ARC), в якій будуть застосовуватися її власні безпечні гемблінгові технології для посилення захисту гравців за допомогою додаткових перевірок, а також поліпшеного моніторингу та втручання.

Ребрендинг був підтриманий запуском нового сайту компанії EntainGroup.com і перенесенням всіх медіа-активів, пов'язаних з GVC, на домени Entain.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.