GGPoker забанили 40 гравців і конфіскували у них 1 135 000$

Бан для 40 гравців на ГГПокер

У вересні покерне співтовариство сколихнув скандал з Федором Крузе. Покериста звинуватили в тому, що він використовував GTO-солвер в режимі реального часу.

Для того, щоб його дії не були помічені, Крузе використовував два монітори, дві мишки і два комп'ютери. Проте, таємне виявилося явним, після того як сусіди по кімнаті здали Крузе.

RTA (використання GTO в режимі реального часу) – досить молоде явище в онлайн-покері і GGPoker стали першими, хто оголосив цього способу боротьбу.

Читати також: Скандал з конфіскацією коштів на GGPoker

Днями покер-рум забанив 40 нечесних гравців і конфіскував у них кошти на суму 1 175 305$. Всі ці гроші були виграні нечесним шляхом і будуть повернуті на акаунти постраждалих гравців.
Ще 40 гравців отримали попередження за використання солверу. GGPoker оголосили про те, що у них є свої методи, за допомогою яких вони виявляють використання RTA:

«Частиною нашого нового підходу стало масштабне збільшення обробленого обсягу аналізу даних. Служба безпеки ретельно працює над аналізом покерних роздач на основі спеціальних алгорітов, які допомагали розробляти найсильніші покеристи світу. Їх ідеї вносять постійний внесок в розвиток процесу. Завдяки їм створюється можливість визначення порушень»

GGPoker заявляють, що можуть розрізняти ситуації в яких покерист грає по GTO або із застосуванням RTA в режимі реального часу. За допомогою реплеера зіграних роздач гравці можуть самостійно повідомляти в службу безпеки про недобросовісних особистостях.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий