GGPoker забанив користувача з 30 000$ на рахунку за експлойт кліента на ПК

Скандал в покер-румі GGPoker

Покер-рум GGPoker опублікував гучну заяву про те, що гравець під ніком "Moneytaker69" був забанений, а виграші, які він отримав нечесним шляхом, було конфісковано. Сума склала майже 30 000$.

Причиною такого рішення стала підозра у використанні "Moneytaker69" експлойту окремого ПК-клієнта GGPoker. Перші підозри про нечесну гру з боку цього користувача виникли після вивчення його статистики:

Вінрейт Moneytaker69 за грудень місяць склав 90bb/100 у вибірці з 8 900 рук. VPIP - 53,  PFR - 17.

Також у грудні "Moneytaker69" виграв недільний МТТ з бай-іном 150$ і отримав 47 586$ призових, застосовуючи надзвичайно волатильну стратегію, що викликала багато підозр. Як виявилось підозри були обґрунтованими. Розслідування GGPoker виявило, що"Moneytaker69" використовував спеціальний експлойт, який дозволив йому скористатися вразливістю на стороні клієнта, провівши реверс-інжиніринг та змінивши настільний клієнт сайту для Windows, і перехопити та змінити певні пакети даних, пов'язані з іграми, що пересилаються між гравцями та ігровими серверами GGPoker. 

Цей експлойт хоча і не дозволяв бачити закриті карти своїх опонентів, але давав можливість визначити своє еквіті олл-іну в будь-якій конкретній роздачі, опосередковано знаючи шанси на виграш.

Цікаво, що GGPoker виявили цю вразливість і 16 грудня оновили клієнт, але через те, що "Moneytaker69" відмовився від оновлення додатку, який у нього вже був встановлений, він зумів продовжити користуватися лазівкою.

Врешті-решт GGPoker заблокувала аккаунт "Moneytaker69" та усі гроші, які були на його рахунку. Але багато хто з користувачів вважає, що це лише половина тих грошей, які насправді виграв цей користувач за час свого шахрайства.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна h0ar41k Фанат
Фанат

О да, страшна подія
Чувак напевно поліз на ліміти повище, а за низькі ліміти в яких таких moneytaker69 купа ніхто не думає, вони просто там існують і грають в плюс!
Неодноразово бачив як чувак з умовними 74о колить 4бет і закривається стріт двома останніми картами

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.