Том Дван загрузнув у великих боргах?

Дуглас Полк розповів у Reddit, що Том Дван винен гроші дуже багатьом людям

​Днями один з найбільш медійних покерних професіоналів Дуглас Полк провів невеличку сесію «питання/відповідь» для своїх підписників у Reddit. Напередодні він програв близько 200 000$ на одному з покерних шоу, але все одно був у доброму гуморі та пообіцяв відповісти навіть на незручні запитання.

Після декількох стандартних питань, читачі побачили головне повідомлення вечора. У Полка поцікавилися, чи вважає він, що Том Дван краще за нього грає в покер. Відповідь не змусила себе довго чекати.

«Том Дван – легенда. Він не кращий гравець в покер, ніж я. Я вважаю, що ми не будемо часто бачити його у майбутньому, але час покаже», – відповів Полк.

Після цього покериста попросили пояснити, чому він вважає, що Дван скоро «зникне». Тому що йому нецікаво грати у найдорожчих іграх чи він просто почне програвати та піде.

«На цей час він винен гроші дуже багатьом людям», – пояснив Даг.

Це дуже потужна заява. Полк не повідомив, кому та скільки грошей винен Том, але, враховуючи його історію з Деном Кейтсом, це цілком може виявитися правдою.

У далекому 2009-му році Дван організував легендарний Durrr Challenge – покерист пообіцяв заплатити 1,5 мільйона доларів тому, хто зможе перемогти його у хедз-апі з NLH чи PLO. Як відомо, спочатку він переміг Патріка Антоніуса, а потім зіткнувся із Деном «Jungleman» Кейтсом...​

Через всім відомі події Чорної п'ятниці, змагання з Кейтсом було призупинено. Після 20 000 роздач Ден встиг виграти близько 1 200 000$. З того часу він переслідує Двана, намагаючись вибити з нього борг, але за більш ніж 10 років він отримав близько 700 000$ – Том не може (чи не хоче) віддавати гроші Кейтсу.

Поки що зарано судити Тома Двана, адже про його великі борги повідомив лише Полк. Але, якщо він дійсно винен гроші багатьом людям та не зможе розрахуватися, то це може стати одним з найгучніших скандалів в історії покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (2)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Шкода,гарний парубок!

0 відповідей
Україна SShcherbyna
Без статусу

Про його борги я читав ще років 10 тому 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.