GGпокерок представили нову валюту покер-руму: Cash Game Dollars

Cash Game Dollars на GGпокерок

За 2020 рік GGпокерок ввели ряд оновлень, багато з яких стали інноваційними для покеру. Одним з оновлень, якому мало приділили увагу - стали Cash Game Dollars.

C$ - валюта в кеші еквівалентна одному турнірному долару. C$, як і T$, не можуть бути миттєво конвертовані в долари і за допомогою них можна брати участь в іграх для збільшення свого банкролу.

C$ можна використовувати тільки за столами кеш-ігор і такий кеш-долар дорівнює одному долару. T$ годяться лише для гри в турнірах або в Spin&Gold, плюс до всього обидві валюти відображаються у спливаючому вікні при виборі бай-іну

Читати також: У турнірах GGпокерок можна стежити за їх приблизною тривалістю

Наступні кеш-гри підтримують новий вид валюти C$:

  • All-In or Fold
  • Rush & Cash
  • Холдем
  • Омаха
  • Холдем 6+

Гравець сам вибирає як вносити бай-ін: за допомогою доларів або C$. У разі, якщо покеристу не вистачає для внесення бай-іну потрібної суми - можна скомбінувати бай-ін з C$ і звичайних доларів.

Немає прямого способу конвертувати долар кеш-ігор в долари, крім як активно використовувати їх за столами для кеш-ігор. Після перемоги над противником, що використовують C$, прибуток буде зарахований в доларах США. В результаті, баланс C$ згодом буде автоматично зменшуватися.

В яких акціях в даний час розігруються C$?

У січні 2021 року всі щоденні таблиці лідерів кеш-ігор за столами Rush & Cash, Hold'em, Omaha і Short Deck виплачуватимуть свої призи в C$. Це також відноситься до щоденних списків лідерів Spin&Gold. По суті, гравцям пропонується конвертувати свої виграші в таблиці лідерів в свій грошовий баланс замість того, щоб відразу ж виводити прибуток.

GGPoker раніше видавав турнірні квитки в щоденних рекламних акціях на турнірах WSOP Online Bracelet Events 2020 року, тому використання їх альтернативних валют - не зовсім нова стратегія. Невикористані турнірні квитки були автоматично конвертовані в турнірні долари після закінчення онлайн-фестивалю WSOP 2020.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.