У турнірах GGпокерок можна стежити за їх приблизною тривалістю

Нова функція на GGпокерок

GGпокерок на даний момент один з найбільш інноваційних покер-румів в світі. Покерна кімната постійно вводить нововведення в роботу свого ігрового клієнта: біржу бекінга, ставки на учасників фінального столу, SnapCam і багато іншого.

На цьому тижні з'явилося нове оновлення, яке порадує гравців МТТ-турнірів. Тепер в кожному турнірі GGпокерок можна стежити за приблизними часом до закінчення турніру. Також ви можете дізнатися:

  • Час, що залишився до початку зони ITM
  • Час, що залишився до початку фіналки
  • Тривалість фінального столу

Ясна річ, що ці показники приблизні і ніхто не зможе вам сказати з точністю до хвилини скільки триватиме турнір. Проте, така функція допомагає зорієнтуватися в турнірі і ви приблизно будете знати скільки часу залишилося чекати до призів, а скільки до фіналки.

Читати також: Daily 30 000$ Flipout: турнір для невдачливих гравців на GGпокерок

Функція допоможе гравцям визначитися з вибором турнірів. Припустимо, якщо в планах покериста немає мети провести за покерним столом всю ніч до ранку. В такому випадку гравець може підібрати зручний для себе турнір, який буде йти відносно недовго.

Раніше для цього потрібно було вважати рівні блайндів, а тепер досить лише одного кліка мишею в лобі турніру.

ГГПОКЕРОК

Також ця функція корисна під час гри перед баблом. Гравець може підібрати оптимальну стратегію, якщо його метою є досидіти до призів і забрати мінімальні призові.

GGпокерок впровадили цю функцію зразу після того, як побачили активне обговорення на англомовних покерних форумах. Там гравці обговорювали, що було б зручно відображення турнірного лічильника, який буде показувати тривалість турніру.

Минуло всього декілька днів і покер-рум додав цю функцію в свій ігровий клієнт. Можливо, в майбутньому щось схоже з'явиться і в інших покер-румах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.