Філатов посів сьоме місце в Super Million$ з гарантією 2 000 000$

Анатолий Филатов 2020

У турнірі Super Million$ на GGпокерок за 22 грудня відіграли фінальний стіл. Під час закінчення періоду пізньої реєстрації турнірне лобі показало 195 входів у турнір. Цього практично вистачило для того, щоб покрити гарантію івенту (2 000 000$).

У глядачів була можливість не тільки дивитися за грою професіоналів, а й вболівати за їх перемогу, так як за фіналкою зіграли два росіянина і один українець.

Українець став тим, хто першим покинув фінальний стіл на дев'ятому місці. Цей результат приніс йому 57 500$, але потрібно враховувати, що Влад Мартиненко зробив три входи за 10 300$.

Читати також: За кілька днів Білзерян привів в GGпокерок десятки тисяч нових гравців

Анатолій Філатов також не зміг претендувати на найвищі місця, так як завершив гру на сьомому місці. У вирішальній роздачі "NL Profit" зіграв колом з A-Q на олл-ін Саймона Хіггінса з А-К.

Після цього фішок в стеці Анатолія залишилося зовсім мало і в останній роздачі Філатов програв на А-7. На відміну від Влада, Анатолій зробив лише один вхід, якого вистачило для того, щоб заробити 92 270$.

Після вильоту з турніру Філатов подякував глядачам за підтримку:

«Дякую всім за підтримку. Зробив мінусовий колл з А-Q і поплатився за це. Тепер буду вболівати за Олексія Баркова»

І Анатолій не прогадав, адже Барков дійшов до хедз-апу. Правда в ньому йому не вдалося перемогти і Олексій програв ірландському гравцеві з ніком "Xingyun888". За друге місце росіян отримав відмінні призові: 300 000$ і збирається продовжити свій шлях до успіху на GGпокерок.

Результати фінального столу Super Million$

Super Million$ 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.